Balıklı bölge yeni fotolar

mezarcı vv

Yeni Üye
Isaretli kaya derken hangi işaret bir sürü işaret vards

Mirkut

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Ustte paylastigim resmin resimlerini soruyorum kardesim

Amisos

Bilgili Üye
dediğin gibi delikten görünen yer görüldüğü kadarıylan kadarıylan boşaltılmış avuç içi kadar tabletten bunu anlayabiliyorum belkide kayayı yalandan kestiler alındı süsü vermek için de olabilir bilemeyecem abi en doğrusunu allah bilir ustalar da yardımcı olurlar ama bana kalırsa resimler yetersiz ve birde kayada kara kalem len haç var yaprak var demişsin ben tabledten seçemiyorum yinede şu soruyu sormmadan edemiyorum bütün semboller bellide neden bu gizli resmedilmiş acaba ???

mezarcı vv

Yeni Üye
Arkadaşlar kapı die tabir ettiğim yerin yanlarındaki toprak noktalara 1 metre uzunluğunda 8 lik demir çaktık 60 70 cm girdi durdu bide arex 17 dedektör vurduk boşluk gösteriyo atın gösteriyo güvenemedim bilmiorm bide son olarak o kapıya nasıl bi isem uygularım ne yapmam lazım o taşları nasıl sökerim rean altı toprak üstü tuzaklı gibi nerden başlayan çalışmaya değerli fikirlerinizi bekliorum tsk

dadas_25

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Arkadaşlar kapı die tabir ettiğim yerin yanlarındaki toprak noktalara 1 metre uzunluğunda 8 lik demir çaktık 60 70 cm girdi durdu bide arex 17 dedektör vurduk boşluk gösteriyo atın gösteriyo güvenemedim bilmiorm bide son olarak o kapıya nasıl bi isem uygularım ne yapmam lazım o taşları nasıl sökerim rean altı toprak üstü tuzaklı gibi nerden başlayan çalışmaya değerli fikirlerinizi bekliorum tsk
Kardeşim arex17 cihaz boşluk gösteren bir cihaz değildir. Aynı zamanda pek iyi bir chaz olduğuda söylenemez. Yerlerin çok güzel kaliteli ve işçiliği sağlam kaya mezarların bulunuyor.

Ekli dosyayı görüntüle 146443

Amisos

Bilgili Üye
Kardeşim arex17 cihaz boşluk gösteren bir cihaz değildir. Aynı zamanda pek iyi bir chaz olduğuda söylenemez. Yerlerin çok güzel kaliteli ve işçiliği sağlam kaya mezarların bulunuyor.

Ekli dosyayı görüntüle 146443[/QUOTE benim görüşümde abi orda bir mezar daha olsun sanmam inşallah olsunda vatandaşa nasıp olsun diyetini sadakasını da verin haaaaa verinki hayrını göresiniz ama işte birde şu dücünce gıdıklıyo adamı :confused: acaba alındı süsümü verildi başka yerde belki var amma burda sanmıyorum abi haklarında hayırlısı ...o zaman ne yapmalı bu kardeşimiz önceliklen çubuk veya ne tarz bir cihaz işini çözer onu temin etmeniz lazım ki sonuç alasın MEZARCI VV bu resim için değil de son attığın resimdeki mekanda oda mahsen tarzı bişey denk gelirse inşallah işin hiç kolay degil sanırım allah yardımcınız olsun..