Bana profesyonel birisi lazım

atilla22

Yeni Üye
Beyler öyle bir yer buldum ki 3 tane lahit mezar ve balık işareti buldum . balık ortalama 30-35 santim civarında bana yardım edecek beraber çözebileceğimiz birisi lazım. Gerekirse facebook tan ekleyebilir konuşarak halledebiliriz ama bana yardım edecek kesin birisi lazım.

beyazzadam16

Bilgili Üye
lahitleri bulduysan işareti boşver napcan balıkmış oymaımış zaten bulmuşsunuz lahiti

atilla22

Yeni Üye
lahtiti bulamadaım arkadaşım sıkıntı o yalnız bu lahitler tılsımlı olabilir çözümü zor

gurcumansur

Member
arkadaşım önce bulduğun yerin resimlerini çek. güzelce olayı resimler üzerinden anlat. sana bi yol göstersin ustalar baktın olmuyor ben bunu çözemeyecem dersin yardım istersin yardım etmek isteyen olursa o zaman gelir yardım eder. bu şekilde biraz zor işin açıkçası.

ersann

Engellendi
ustam okadar nasil cok emin olabiliyorsun 3 tane tam lahit oldunu tam isaret olarak ne simgeliyorki ordaki lahitleri ve balik isareti bulmusun yakininda dere yata olmali ve balin kuruk genislini bir ulc ve tam bakti yune doru bir tas yigma aramalisin ve orjinal para isareti ,,balikta,,28 cm mi gecmez ta buyuse mezari suyler .

sarıkayalar

Bilgili Üye
Balikta tılsım olduğunu dusunmuyorum eşkıya işine benziyor anlattığın

degirmenci

Aktif Üye
balık olduğundan eminsen bulunduğu kayanın altını konturol et

SelçuK

DogacıyıZ
işaretlerin fotolarını at bakalım kardeşim

SelçuK

DogacıyıZ
al sana profesyonel usta. Hadi at resimleride ne var ne yok bilgilendirsin seni :72:
Haşa kimse bu işte prof değildir.
Beraber gömmedikki gömen adamla o yüzden benim diyen insana bile güvenmek ahmaklık olur kimse uzman değil bu işte sakın kimseye kanmayın dolandırır sizi