Başımız sağolsun

Kamhi Leonard

PiSaGoR
De yerli dostlar jandarmadan kaçarken
uçurumdan düşüp ölen bir hobidasimiz var
Sosyal paylaşım sitelerinde tüm defineciler
Ilkkezde olsa tek bilek olmuş bu kardeşimiz için bir kampanya başlatmış ...
Eşinin adına bir hesap bulunmuş o hesaba kimin gönlünden ne koparsa bağış ve yardımda bulunuyor
Hesap numarasını vermeden önce sizlere bir danisayim dedim

............

Ramazan ÇETİN/DENİZLİ, (DHA)- DENİZLİ'nin Babadağ ilçesinde, define için kaçak kazı yaparken jandarma devriyesini görüp, dağlık alanda kaçan iki kişiden birinin cesedi, 1 gün sonra 40 metrelik uçurumun dibinde bulundu.

Olay, dün gece saatlerinde Bekirler Mahallesi'nde meydana geldi. İddiaya göre, Ayhan Bayrak (46) ile ismi henüz öğrenilemeyen bir arkadaşı define aramak için Bekirler Mahallesi'nde kaçak kazı yapmaya başladı. Bu sırada bölgede gezen jandarma devriyesini gören Bayrak ve arkadaşı jandarmanın 'Dur' ihtarına uymayıp, dağlık alanda kaçmaya başladı. Karanlıktan faydalanan Bayrak ve arkadaşı kısa sürede gözden kayboldu.

AİLESİ KAYIP İHBARINDA BULUNUNCA DÜŞTÜĞÜ ORTAYA ÇIKTI

Dağlık alanda jandarmadan kaçan Bayrak'ın eve dönmemesi üzerine ailesi bugün jandarmaya kayıp ihbarında bulundu. Bayrak'ın gece kaçarken düşmüş olabileceği değerlendirilince İl Afet ve Acil Durum Müdürlüğü'ne (AFAD) haber verildi. Jandarma ve AFAD ekipleri, ceset arama köpeğiyle birlikte kaçak kazı yapılan bölgede arama çalışması başlattı. Yapılan arama çalışmasında 40 metrelik uçurumun dibinde Ayhan Bayrak'ın cesedi bulundu. Yapılan incelemede Bayrak'ın 40 metre yükseklikten düşerek öldüğü tespit edildi. Bayrak'ın cesedi otopsi için Sarayköy Devlet Hastanesi morguna kaldırıldı. Olayla ilgili soruşturma sürerken, Jandarma ekipleri kaçan diğer kişiyi arıyor.

mayhem

Co Admin
Co Admin
ALLAH rahmet eylesin yakinlarina sabir versin . Bu hesap isi olmaz usta. bilgi verdigin icin Teşekkürler .

Kamhi Leonard

PiSaGoR
Ev allah mayhem usta
Ama gerçekten üzücü bir durum adam tek tek yaparken yakalanmış kaçarken düşmüş yazık günah

mayhem

Co Admin
Co Admin
Ne diye kacarsin be mubarek adamlar banka soyar neler neler yapar birsey diyimmi jandarmadan korkusundan degil bu islerde aman duymasinlar yok evdekilere ne derim gibi gibi yakalasa jandarma ne diyecek en fazla hikayeni dinler birde çay ikram eder alir goturur ne biliyim üzücü hadiseler .

The Thing

C*
Süper Moderatör
Allah rahmet eylesin, maalesef manzara çok üzücü, Allah yakınlarına sabır versin.

Kamhi Leonard

PiSaGoR
Burdan herkese sesleniyorum..
Arkadaşlar tamam yapın yapmayın demiyorum
Yaparkende temkinli olun
Lakin kaçma şansınız fırsatınız var ise kaçın
Yoksa kaçmayın siz bir suç işlemiyorsunuz
mayhem ustaninda ifade ettiği gibi
Iyi bir gerekçe savunma
Bir çay hatta hoş bir sohbet
Sizi evinize kadarda bırakırlar
Ben 5 kere yakalandim
Korkacak hiç birşey yok
Çok çok malzemlerinize el koyarlar
Ötesi varmı

mayhem

Co Admin
Co Admin
Sana ne diyecegim Kamhi Leonard mardin kizil tepe nasil bir yer :)

mayhem

Co Admin
Co Admin
Essekle tunelden gecerken görmüşler seni :)