Başlıkta çap farkı.

geredeli

Yeni Üye
ustalarım hayırlı aksamlar. bi kac sorum vardi. bu vlf sistem makinelerde kucuk ve buyuk baslik arasındaki farklar olumlu yada olumsuz nedir. kiyasladigimizda ?

Mirkut

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Fazla bir fark yok az derinlik artıyor okadar. Tektek içinse gerek yok bence. Selametle kal

Kurtlarkuşlar

Yeni Üye
büyük ve derin objeler için 3 - 5 cm lik bir artış olabilir. sürekli kullanımda yorar adamı özellikle çalılık arazide kullanışsızdır.

dadas_25

Süper Moderatör
Süper Moderatör
ustalarım hayırlı aksamlar. bi kac sorum vardi. bu vlf sistem makinelerde kucuk ve buyuk baslik arasındaki farklar olumlu yada olumsuz nedir. kiyasladigimizda ?
Bu sorunun cevbı kullanacağın cihazda saklıdır. Kimi cihaz vardır en büyük başlığıda taksan 50 cm den aşağı inmez kimi cihaz vardar 3 başlıklı orta başlığı 2 mt görür. Önce sen cihazı söyle ki ustalar sana ne kadar fark olur söylesinler.

geredeli

Yeni Üye
Bu sorunun cevbı kullanacağın cihazda saklıdır. Kimi cihaz vardır en büyük başlığıda taksan 50 cm den aşağı inmez kimi cihaz vardar 3 başlıklı orta başlığı 2 mt görür. Önce sen cihazı söyle ki ustalar sana ne kadar fark olur söylesinler.
usta ben biraz yeniyim bitane aldim gold sky pronet 1000 diye bi cihaz . başlık 23 lük büyüğü varmis onu alsam mi diye düşünüyorum

geredeli

Yeni Üye
internette videolari var. imkanim ona yetti aldim ben iyi mi kotu mü bilmiyorum daha once hiç yoktu çünkü . kiyaslama yapamıyorum yani