Bayan site sakinleri yokmu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

BilgiliAnne

Member
Tek ben değilim değilmi bayan burda? Merak güzel şey ama fazlasi zarar elbette ben biraz fazla arastirmaciyim eminim vardir sitede byan hemcinslerim öyle değilmi ??

Moderatör tarafında düzenlendi:

odin

Editör
Onceden vardi birkac tane simdi pek gorunmuyorlar veya sessiz sedasiz takip ediyorlar. Baska bir isimle yaziyorda olabilirler sonucta belli etmedikten sonra ayirim yapmak neredeyse imkansiz.

melhame

Member
Onceden vardi birkac tane simdi pek gorunmuyorlar veya sessiz sedasiz takip ediyorlar. Baska bir isimle yaziyorda olabilirler sonucta belli etmedikten sonra ayirim yapmak neredeyse imkansiz.
Hocam ısterseniz şakülle tek tek cinsiyet analizi yapalım. Ben dahil onlarca şakül Radyestezi uzmanı var. :love: demekki sitede birçoğu boşa yazıyor ustayım diye. Hani bilinen altın yüzüğü ipe bağlayıp hamile kadının karnı üstünde tuttuğunda sola kız. Sağa erkek olduğunu bilmiyorsanız vay sitenin haline. Keşke bu günleri görmeseydim..;):):D:eek: waymeee
Vaho vaho maygooood.

Mhmt82

Moderatör
Moderatör
Hocam ısterseniz şakülle tek tek cinsiyet analizi yapalım. Ben dahil onlarca şakül Radyestezi uzmanı var. :love: demekki sitede birçoğu boşa yazıyor ustayım diye. Hani bilinen altın yüzüğü ipe bağlayıp hamile kadının karnı üstünde tuttuğunda sola kız. Sağa erkek olduğunu bilmiyorsanız vay sitenin haline. Keşke bu günleri görmeseydim..;):):D:eek: waymeee
Vaho vaho maygooood.
Burdaki insanların amacı nick sahiplerinin erkekmi bayanmı olduğunu araştırmak değildir.herkez haddini bilerek agzini bozmadan bildigi kadar yorumunu esirgemesin yeterlidir..
Şakule gelincede merak etme erkek bayani bosver senin aklindan geceni niyetinin iyimi kotümü oldugunu söyleyecek çok ustamiz var.herkezin bildiği kendine kalsın..

kabakburgiba

Operatör
Vaho vaho maygooood.
madem öyle anlatta bizde senden birşeyler oğrenelim.illaki vardır bi sistemin.bırak sen hamile kadını.onu iki kişi yapar.biz altının peşindeyiz.@malhame ustam döktür bakalım şimdi.

BilgiliAnne

Member
Kavga yok kardeşlerim.. Varsa guzel manzaralar paylasin beliki bayan yokkk e ne yapalim bende erkeğim zaten?????

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...