Baykuş + ve kayada ki oyuklar kaza mezarı olabilir mi . yardım lütfen

BulursamKader25

Yaptigim Yorumlar; Resmi Kazilar İcin Gecerlidir.
Yasal izin vermezler.
Buranın %90 ı mezar.

Bu kadar resimleme yeterli inşallah.
Tavsiyeler bölümümü heyecanından okumamışın bile :)
Senin bu saatten sonra yapacağın iş:
En basit ve sorunsuz yeri seçip ilk harcı atmak olacak gibi.
tek yer seç ve oraya yoğunlaş.
Bu tek yeri ayrı bir konu olarak aç.
Burası biraz uykuda kalsın.
Kolay Gelsin.

sinanturk

Aktif Üye
Yasal izin vermezler.
Buranın %90 ı mezar.

Bu kadar resimleme yeterli inşallah.
Tavsiyeler bölümümü heyecanından okumamışın bile :)
Senin bu saatten sonra yapacağın iş:
En basit ve sorunsuz yeri seçip ilk harcı atmak olacak gibi.
tek yer seç ve oraya yoğunlaş.
Bu tek yeri ayrı bir konu olarak aç.
Burası biraz uykuda kalsın.
Kolay Gelsin.
Yetti üstadım bende yoruldum valla :)
Evt tek yer seçip yoğunlaşmak iyi olacak bu kadar kayalık arasında zor oluyor .
Tavsiyelere uyacağım :)
Hepinize ayrı ayrı teşekkür ederim ilgi ve alakanız için sağolsun

sinanturk

Aktif Üye
Üstadım ilk fotoğrafın köpek kafası işareti konu altında ki ilk fotografimin sol tarafı yani boşluk aldığım alan
Mezar bak dediginiz yer
Konu: Giriş olabilir mi acaba ?
Konu içeriğinde ki bölgenin altı dere kenarı kontrol ederim
Devirme dediginiz yer hemen yazının altında ki ve solunda ki kayalar (kapak gibi olan yerin sol tarafı)

Mehmet_mehmet

Engellendi
sinanturk merhaba değerli kardeşim senin iki konuda yer konusunda hem çok iyi hem çok müsait görünüyor, bunu unutma aradığın kısmetinde varsa bulursun.. Allah hayırlı zamanda sana nasip etsin.. Şuan senin bu iki konudaki bölgen hiçkimse elini koyupta şurdadır net tahmin edemez lakin olasılığı yaklaştırır...bu bölgelerin seni zorlar çevrede kayalık ve ağaçkökleri çok olacağı için çubuk yanıltır yanıltmayı aza indirmek için çubuğu çakmakla tut bu durum kaya altıboşluk kökboşluğunu eler... sende katlan, zor olur hayırlı olsun zahmetli olur hayırlı olsun ekonominin umudun bittiği zaman olur Allah kayanın içerisinden rızk gönderir..Olmayan dünya malı için üzülme emin ol böyle daha hayırlıdır böylesi daha iyi, Allah ne diler se en güzelini dilemiş.. anlıyorum sen değerli kardeşim çok iyi anlıyorum.. mayhem ustam Mehmet_mehmet nick name mi kapatıp konularını yani çubukla tespit ettiğim odayı adlı konumu Demirdağınkurdu isimli nick name me alırmısın yeni hesabım bir ay oldu.. Mehmet _mehmet isminin kapatılmasını istiyorum öylesine isim değişikliği...yeni hesabım BulursamKader25 GERMO poseidon2023 Mal bulanındır ZİKRULLAH ve diğer daha sayamadığım çok değerli ustalarının bilgisine, yardımlaşmayı esirgemeyin ricam.. yeni hesabım Demirdağınkurdu

Son düzenleme:

sinanturk

Aktif Üye
@sinanturk merhaba değerli kardeşim senin iki konuda yer konusunda hem çok iyi hem çok müsait görünüyor, bunu unutma aradığın kısmetinde varsa bulursun.. Allah hayırlı zamanda sana nasip etsin.. Şuan senin bu iki konudaki bölgen hiçkimse elini koyupta şurdadır net tahmin edemez lakin olasılığı yaklaştırır...bu bölgelerin seni zorlar çevrede kayalık ve ağaçkökleri çok olacağı için çubuk yanıltır yanıltmayı aza indirmek için çubuğu çakmakla tut bu durum kaya altıboşluk kökboşluğunu eler... sende katlan, zor olur hayırlı olsun zahmetli olur hayırlı olsun ekonominin umudun bittiği zaman olur Allah kayanın içerisinden rızk gönderir..Olmayan dünya malı için üzülme emin ol böyle daha hayırlıdır böylesi daha iyi, Allah ne diler se en güzelini dilemiş.. anlıyorum sen değerli kardeşim çok iyi anlıyorum.. @mayhem ustam Mehmet_mehmet nick name mi kapatıp konularını yani çubukla tespit ettiğim odayı adlı konumu @Demirdağınkurdu isimli nick name me alırmısın yeni hesabım bir ay oldu.. Mehmet _mehmet isminin kapatılmasını istiyorum öylesine
merhaba hocam güzel dileklerin ve bilgilendirmen için teşekkür ederim çok sağolasın.. Allah bizlere hayırlı olacak ise nasip etsin inşallah tüm arakadaşlarımızda emeğinin karşılığını alır