Beklenen emanet geldi

Amisos

Bilgili Üye
Canım kardeşim benim ah keşke ALLAHIN cc izni ile gerçekten bu aletler başarılı olsunda biz yanılalımda siz sevgili kardeşlerimiz başarılı olsun isteriz tabiki. Gönlümüz bunu ister emin olun. Bizler yaşlı insanlarız en azından ben kendim öyleyim yaşım 61 . Burada hiç kimseden bir baklentim olmadan siz değerli kardeşlerimze bir nebze katkımız olsun diye saatlerce resim bakıp işaret bakıp beyin yorup yeterki faydalı olalım diye emek veriyoruz. Bizler istemezmiyiz sizlerin sonuca ulaşmanızı. İnşallah dediğiniz gibi başarılı olur. Haydi hayırlısı diyelim inşallah
Kemale ermişsin abi MâşâALLAH , sağlık ve sıhhat ile uzun ömür inşeALLAH , keşke şeytan amelidir abi , ALLAH diler ve nasip ederse olur etmez ise 100000 $ cihazda olsa merzifon düdüğü dür ,,
Nasip ise gelir şamdan yemen den , Nasip deyil ise ne gelir elden

dardanos

Bakmakmı görmekmi
Süper Moderatör
Kemale ermişsin abi MâşâALLAH , sağlık ve sıhhat ile uzun ömür inşeALLAH , keşke şeytan amelidir abi , ALLAH diler ve nasip ederse olur etmez ise 100000 $ cihazda olsa merzifon düdüğü dür ,,
Nasip ise gelir şamdan yemen den , Nasip deyil ise ne gelir elden
Evet çok haklısın nasipden ziyadesi olmaz imiş. Ya nasip .

Amisos

Bilgili Üye
@Amisos selamu aleykum usta bir sonuc aldinizmi selametle
Aleyna ve aleyküm es-selam topram pandemi yasaklarından dolayı mağduruz çıkış yapamıyoruz , bayramdan sonra hareket başlayacak inşeALLAH , bilgilendirecem abi , unutmadım aklımda en fazla 2 hafta alır demiştim , ertesi gün cihaz gitti zaten abi kasa bölgesinde basit bir kasa tespid ederiz dedik anma nasip olmadı kısmet olursa ölmez isek bayramdan sonra .....şimdi den burdan tüm
DEFiNE SOHBETi üyelerimizin BAYRAMI
MÜBAREK OLSUN ALLAH
Sağlık ve sıhhat ile tekrarını nasip eder
inşeALLAH

denemediserhat

Yeni Üye
Peki ustalarım, boşluğu (kuyu kapağı, yüzeyde) bulabilecek bir alan tarama cihazı yok mudur?