Beklentiler Hep Büyük Ama ?

The King1

Member
yerden göğe kadar haklısın
bir de kaya kasa furyası aldı başını gidiyor
fi tarihinden beri milletin başka işi yokta kayaya kasa yapması kalmış
açılan konuların çoğu bu minval üzre
"ustalarım bu kayada ne görüyorsunuz ? "
KASA
:200:
Birtane var sarigölde onu bilirim. Ama hala bulamadim yeri. Maraş taraflarinda gercekbir kaya kasa. Ne kazmaya ne kurege gerek var. Nasip. Eskiya isi.

_Mithra_

🇹🇷 M¡₺ŕ@ 🇹🇷
Moderatör
Birtane var sarigölde onu bilirim. Ama hala bulamadim yeri. Maraş taraflarinda gercekbir kaya kasa. Ne kazmaya ne kurege gerek var. Nasip. Eskiya isi.
kayada kumbara gördümde kasa çok duydum ama hiç görmedim ustam
varsa fotoğraf ekleyin görmüş oluruz

The King1

Member
Eskiya belgesi. Eskilerden kalma. Yeri bulsam resim cekecem de nasip olmadi bir turlu. Sinekli magara kazan kaya karagol sarigol sinekli magarayi ve kazan kayayi buldum gecmis olsun. Karagol cok var ama demirkazigin ustundeki supheli. Sarigolde maras tarafinda. Ama nasip olmadi daha gitmek

Kamhi Leonard

PiSaGoR
Eskiya belgesi. Eskilerden kalma. Yeri bulsam resim cekecem de nasip olmadi bir turlu. Sinekli magara kazan kaya karagol sarigol sinekli magarayi ve kazan kayayi buldum gecmis olsun. Karagol cok var ama demirkazigin ustundeki supheli. Sarigolde maras tarafinda. Ama nasip olmadi daha gitmek
Bak bunu yeni duydum yalan yok
Marastaki sarigolu bir çoğunu gezdim bende ama bunu yeni duydum :)

Sitenin eskilerinden biriyim.Benim de şikayetim eksik , yanlış fotolama ve benzetme konuları.Bu işte benzetme olmaz ya o dur ya da değildir.Diğer iki olay bu sene eski Türk takvimleri gibi oldu.Yani bu sene kablumbağa ve kayada kasa yılı oldu.Ama sonuçta herkesin bir hayali vardır.Bu hayaller de zaman zaman gerçekleri geçer.Kısaca hayallere ulaşmak için bazen hayali düşünüyoruz.

Kamhi Leonard

PiSaGoR
Sitenin eskilerinden biriyim.Benim de şikayetim eksik , yanlış fotolama ve benzetme konuları.Bu işte benzetme olmaz ya o dur ya da değildir.Diğer iki olay bu sene eski Türk takvimleri gibi oldu.Yani bu sene kablumbağa ve kayada kasa yılı oldu.Ama sonuçta herkesin bir hayali vardır.Bu hayaller de zaman zaman gerçekleri geçer.Kısaca hayallere ulaşmak için bazen hayali düşünüyoruz.
Benzetme olayı olur olmaz diye birşey söz konusu deyil ...
Malum site günden güne büyümekte
Talepler istekler çoğalıyor
Bilgilendirme paylasimlari yokmu ?
Var hemde çok bu ve benzeri konuları sadece ben hiç acmadiysam
En az en az 20 ye yakın konu açtım bu bahsettiğimiz hususlar için

Lakin siteye yeni gelenler
Direk bilgilendirmeleri deyil
Direkt olarak paylaşımını yapmakta
Olay burdan patlak veriyor
Henüz form siteleriyle ilk burda tanışan bir çok arkadaşlarımız var
Gaye ilki veya 2 incisi acemilik olabilir
Artık burda aktif
Konuyu görür en azından sonraki p aylasimlarini buna göre yapar ümidiyle bu tür konulara zaman zaman yer vermeliyiz ...

Veya sürekli olarak belli aralıklarla bu ve benzeri paylasimlari guncellemeliyizki herkes görsün OKUSUN ve bu doğrultuda yapsın paylaşımını ....

Bahsettigin olay su aralar kaplumbaga kasadan
Horosana dönüşme döneminde bilginiz olsun :)