Belediye kazı yapabilir mi?

Smokin

Moderatör
Moderatör
BIMER e bile yazsan yeterli. Gereken yapılacaktır

karamanoğlu

Yeni Üye
Ben de bunu soyluyorum zaten. Bu calisma yapilirken ki gunlerce yapilacak oradan benim gibi en az 20 kisi gecer. Bu kadar insana ragmen bu kaziyi yapmayi goze aliyorlarsa vardir guvendikleri biryer ben eminim. Burada en buyuk sorun milyonlarca insanin hakkini yemeleri.

ÜstaD1

Bilgili Üye
Arkadaşım bende diyorum ki mesela işte, kanunların önüne geçip hiç bir kurum burada çalışma yapılmasına izin veremez. İmkanı yok çivi bile çaktıramazlar değil böyle kazı yapmak.

S:W:A:T

Editör
Senin yerinde olsam dostum jandarma veya polisi arar ihbar ederim . Konuşurken de tehtid ederim eğer ki başında birileri durmazsa fotoğraflayıp cimer ve bimere atacağım diye . Şuan dada çekilmiş fotoğraflar var de . Kimse birşey demiyor helal olsun vallahi birde adam başında bekliyor birşeyler düşer diye :)

karamanoğlu

Yeni Üye
Alanın işi bitmiş zaten . Hiç olmazsa olay gün yüzüne çıksın. Birilerine artık dur desinler ve bazılarının gerçek yüzü ortaya çıksın.
Aynen oyle. Mesele ordan bisyler cikmasi degil, gariban insanlar birsey bulunca elinden alinirken, onlarin orayi gunduz vakti kepcelerle kazabilecek yetkiyi nasil elde ettikleri.