Belki 1000 yaşında iki ardıç

Adana1234

Member
Doğal olduğunu düşünüyorum ama fotoda ağzı açık aslan ağzı ve başında asker şapkasına benzer birşey olan bir insan figürü görüyorum sizce de doğal degilmi foto

Adana1234

Member
Teşekkürler ustam . İsaretlediginiz yerin sağ tarafındaki yüz ifadesini secebiliyormusunuz karşıya bakan bir asker gibi geldi bana

toyalp

Bulaşan mazlumun ahıdır.Kainat bu yükü kaldıramaz.
Süper Moderatör
Ardıçların olduğu yerde üç adet tepe var ve birbirine çok yakınlar. Sana tavsiyem üç tepenin üçünde de boşluk kontrolü yap. Diğer ikisinde boşluk yok ise giriş için soldaki ardıçın altındaki çalılığa yoğunlaş ki muhtemelen dikenli çalılardır. Eğer orada giriş tespit edemezsen başka yerde giriş tespit edersen su tuzağına hazırlıklı ol derim. Diğer iki tepede boşluk tespit edersen tünel kaçınılmaz olur. Ama daha çok dere varsa dere tarafına yönelin derim. Selametle

Turko

Uzman
Değerli tespiti yaptık işaret aşın mış ama umutluyuz işaret olduğuna dair kendimizi ikna ediyoruz boşluk bakıyoruz son hamle Evet 4 metre boyunca devam ediyor boşluk, boşluk üzerinde giderken arada çubuk lar değerli tarafa dönüyor herkes hazır bütün coğrafya bizden yana sıkıştırılmış toprak 3 büyük saç ayağı yapan ağaç en az 600 yaşında başladık 2 metrede taşlar çıkmaya başladı futbol topu gibi rengarenk çubuk taşlara gidiyor eyvah ... okadar girdik devam pat alet edavat sallayınca içeri girdi Süper boşluğa girdik kürek devrede 10 sn sonra eleman dan acı bir küfür çürümüş kök çap 25-30 cm 5 metre Kurt sarmış ağaç kökü bırakmış. 4 metrede ekibi dağıttım . Boşluk ve değerli bakarken iyi karar vermen lazım çubuk köstebek deliğini bile görür. Isaret dediğimiz doğanın suyun rüzgarın azizliğine uğramış doğallık olabilir.