!! Ben bulmadım yakın bir arkadaşıma geldi sahte dedim.var mı fikri olan

Kristof34

DogacıyıZ
Arkadaşımın arkadaşı bulmuş falan filan konularında lütfen dikkatli davranin kimsenin canı yanmasın. Bu işlerde kardeş kardeşe duserken bu tarz konulara ehemmiyet vermeyin. Bu resimden sahte demekte gerçek demekte çok güç. Bak sana bizzat yaşadığım tecrübeyi anlatayım. Saygın bir konumda olan iş adamı bir abim tarafından bana getirilen ve hikayesine göre iş adamı abimin yeğenleri tarafından bulunan 12000 adet para sahte çıktı. O abim beni hala arayıp hal hatır sorarken bile mahcubiyetini hissederim. Kişilerin karşısında güvenleriniz bazı değerler karşısında çok daha kıymetlidir.

yolgezer

Bilgili Üye
sahte demek iç acıtır ama on numara yapılmış sahteler

Eclipse

Yeni Üye
Başka bir fikri olan var mı? Ve Arapça yazılanlar nedir? Birde sikkelerin tarihi nedir?

Amenhotep

Yeni Üye
Hocam merhaba geç olmuş lakin. O para da ki yazı arapça değil. İbranice bilginize.

Amenhotep

Yeni Üye
Hocam merhaba geç olmuş lakin. O para da ki yazı arapça değil. İbranice bilginize.

Arcadius

Member
Sahte abbasi parası yapmaya çalışmışlar yine:)

Eclipse

Yeni Üye
Evet benim de fikrim sahte yönündeydi zaten elimize gelince teyid ettik:) değil para vermek aradaki tanıdık olmasa para dahi alırdım :)) iyi yapılmış bir sahte görseli olarak kaldı sadece