Bence dolandiriyosunuz

edirne22

Editör
zamanlama manidar :)
güzel karikatür...

Kafkaslı

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Ekli dosyayı görüntüle 127262

esselamualeykum

Dreamcatcher dini konulara gelince bütün ayrıntıları görüyürsun da
burada yahudinin gözünü nasıl görmedin hayret
sen ilmünatü karelerini bizden daha iyi bilensin.
demekki insanlar olay çıkarmak istedimi görüyor.
hem burada siyaset yasak

Son düzenleme:

Dreamcatcher

Member
Ekli dosyayı görüntüle 127262

esselamualeykum

Dreamcatcher dini konulara gelince bütün ayrıntıları görüyürsun da
burada yahudinin gözünü nasıl görmedin hayret
sen ilmünatü karelerini bizden daha iyi bilensin.
demekki insanlar olay çıkarmak istedimi görüyor.
hem burada siyaset yasak
Bu cevabında seni Bence gayet açıklar nitelite.

Uğraşmaya değmezsin. Uzak git kardeşim. Kendi hayal dünyanda , kendi hayal ortamında uyduruk gerçekliğinde yasa.

Benim din ile bi sıkıntım yok Allah a çok şükür , senin gibi dini kendilerine oyuncak etmiş , hizmet ettiğini zanneden ama ne denli bir zarar verdiğini görmeyen insanlarla benim sıkıntım.

Bir fikre yapılabilecek en büyük saldırı onu kötü savunmaktır. Neyse iste sana harcanan her kelime, her saniye yazık. Sağır , kör olmuşsun. Delil karsisinda değişebilmek hak getire ki senle sözle bir yere varalım.

Ben farkındaysan artık ilgilenmiyorum senin zirvalarinla. Senin derdin bir yola çıkmak bir yere varmak değil , sen zaten bilginden , doğruluğundan çok eminsin. Yani fikrini dayatmak için konuşuyorsun ama bilmiyorsun ki yanlışı çok savunmak onu dogru yapmaz. İşin ilginci bu yıllarda , bu kadar imkan içinde sizin gibilerin hala var olabiliyor olması. Büyük yetenek cidden.

Ne sen değişirsin belli ki halinden ne de ben senin zirvalarinla daha fazla vakit kaybedemem. Şurda bi karikatürden bile gittin ne çıkardın. Allah ıslah etsin ne diyim.

Ibrahım2

Bilgili Üye
Burası siyaset meydanı değildir kimse kimsenin ilmini bilgisini ölçemez kafkaslı usta doğru tesbit yapmış fakat gözü var göremez kulağı var duyamaz doğruyu göremez ben sadece iki kelime soylıcem sızın dınınız size bizim dinimiz bize bırakın artık bizi rahatça dinimizi yaşayalım kımseylede münakaşa yapacak değilim cevap da yazmayın ben yazmıcam zaten

Kafkaslı

Süper Moderatör
Süper Moderatör
esselamualeymum
burası siyaset meynadı deyil millete aba altından çomak gösterme burada her siyasi görüşten insan var
konuya gelince tambir yahudi oyunu ve sende bu oyunun bir piyonusun. ben ayrıntıları görürüm
define işaretleri ayrıntıları görmeyi gerektirir.
bende senin gibi aydın geçinen ortama çıkıpta kedini bilgili sanan zırvacılarıda çok gördüm
doğruyu kabul etmeyen aklı selim düşünemeyen doğru düşündüğünü zanneden
kendini aydın sanıp karanlıklarda kaybulmuş senin gibi insanlarıda çok gördöm

haklısın bence senin gibilerine çene yormaya değmezsiniz.

bende sana şunu derim lekum diynikum veliyediğin

Son düzenleme:

beyazzadam16

Bilgili Üye
Ayrıntıyı görmezsen günümüzün siyasi gündemine dokunduran bir çizim olmuş , ayrıntıyı görürsen zaten çizenin hangi bayrağa hizmet ettiğini belli eden pislik bir çizim olmuş . Yahudileri hristiyanları dost edinmeyin , onlar sizin düşmanınızdır , siz onların dinine meyletmediğiniz taktirde sizi kesinlikle sevmezler , onlara buğz ediniz , sevmeyiniz , evlenmeyiniz , kestiklerini yemeyiniz gibi Allahın emirlerinden dolayı ben beğenmedim karikatürü . Yoksa diğer taraftan siyasi bir konu işlemiş orası zaten pek umrumda değil , buda benim düşüncem ;) yazık elin kafiri yüzünden müslüman kardeşler birbirinizi kırıyorsunuz , hiç gerek yok

Son düzenleme: