Bergama bölgesi, kayalık ve ormanlık alanda yuvarlak oyma

Ado35

Member
ilkresmin oldugu kayanin altinda mezar vardir...
sen bergamayi bana sor.
tepedeki garnizonun telorgu boyunca yoldan yuru tank garajini gordunmu arkani don.
karsiya bak daga ormana cikan yolu takip et 5 km sonra yokusassagi iniste köy var.canakkale yoluna cikar .iste bu guzergahta ekmek cikar sanagarnizonun onundeki nekropol ve sagindaki arkasi baraj golu olan zeusun evi tepesinde baakir yer var amma 1.derece sit alani
Evet ustam mezar oldugunu umuyoruz ama bilmeden sağa sola zarar vermeyelim diye bişey yapmadık konuyu foruma taşıyalım dedik yarın dha geniş fotolucam atarım yine

Ado35

Member
Konudaki sunagın 50mt kadar tam dogusunda bulduğum için aynı konu da paylaştım bir baglantısı olabileceğini düşündüğüm için nedir ne anlama gelir sizce ustalar?

Mal bulanındır

BELKIDE INSANLARIN ELINDE KALAN SON SEY UMUTLARIDI
ilkresmin oldugu kayanin altinda mezar vardir...
sen bergamayi bana sor.
tepedeki garnizonun telorgu boyunca yoldan yuru tank garajini gordunmu arkani don.
karsiya bak daga ormana cikan yolu takip et 5 km sonra yokusassagi iniste köy var.canakkale yoluna cikar .iste bu guzergahta ekmek cikar sanagarnizonun onundeki nekropol ve sagindaki arkasi baraj golu olan zeusun evi tepesinde baakir yer var amma 1.derece sit alani

Ado35

Member