Beynimizin frekanslari ile kiymetli metal bulabilmek

kaynak

Yorumlarım resmi kazılar için geçerlidir.
Halk tabirinde bir kahvenin kırk yıl hatırı var denilir.
Mevlamızın bir kahve kadar hatırı yokmu ?

Binlerce hoca ve her evde mukaddes kitabımız varken ..
İslamda yeri olmayan hal ve hareketlere şahit oldukça ağlanacak halimize gülüyoruz.
Bir müslüman olarak halimize üzülüyorum.

Sevgili @Mal bulanındır metal beyin frekans konusuna bağlayım işi
Beyin frekansları yanan bir toplum olduk çıktık :)

Son düzenleme:

bozoklu

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Evrendeki herşeyin kendine özgü salınımı ( titreşimi, frekansı ) vardır. Mesela sağlıklı bir karaciğer hucresinin frekansı ile kanserli hücrenin frekansı farklıdır. Şuan üzerinde çalışılan ve tedaviden tutunda aklınıza gelecek hayatın her türlü alanında bu frekans ölçme ve değiştirme ile olacak. Çubukta bu işin bizimle ilgili olan kısmı. Bu algıyı hiçbir alet kullanmadan yapabilen insanlarda vardır. Bizde titreşimi çubuk ile görüyoruz ama algısı daha iyi olanlar kendi vücutlarında hissediyor. @Mal bulanındır ustam yani bu senin yazı gerçektir ama o insanı bulmak lazım

Mal bulanındır

BELKIDE INSANLARIN ELINDE KALAN SON SEY UMUTLARIDI
Evrendeki herşeyin kendine özgü salınımı ( titreşimi, frekansı ) vardır. Mesela sağlıklı bir karaciğer hucresinin frekansı ile kanserli hücrenin frekansı farklıdır. Şuan üzerinde çalışılan ve tedaviden tutunda aklınıza gelecek hayatın her türlü alanında bu frekans ölçme ve değiştirme ile olacak. Çubukta bu işin bizimle ilgili olan kısmı. Bu algıyı hiçbir alet kullanmadan yapabilen insanlarda vardır. Bizde titreşimi çubuk ile görüyoruz ama algısı daha iyi olanlar kendi vücutlarında hissediyor. @Mal bulanındır ustam yani bu senin yazı gerçektir ama o insanı bulmak lazım
abi cok arsstirdim kafkaslarda ve dagilan sovyet bolgelerinde var o insanlar..gorustum tam anlamiyla ehil olmam icin 2 yil yanlarinda yasamam gerekiyomus ancak ortamim musait degil.bekar olsam herturlu yururdum..simdi nereye gidiyon yengen vizesi alamiyonkii

bozoklu

Süper Moderatör
Süper Moderatör
abi cok arsstirdim kafkaslarda ve dagilan sovyet bolgelerinde var o insanlar..gorustum tam anlamiyla ehil olmam icin 2 yil yanlarinda yasamam gerekiyomus ancak ortamim musait degil.bekar olsam herturlu yururdum..simdi nereye gidiyon yengen vizesi alamiyonkii
Doğru. Bu işin ehilleri Rusya'da. Hatta bu konuda bilimsel çalışmalar yapan akademileri bile var

Mal bulanındır

BELKIDE INSANLARIN ELINDE KALAN SON SEY UMUTLARIDI
haala bu ukede dunya duzdur yuvarlak olsa karadeniz turkiyenin ustune dokulurdu diyen embesil mallar var yazik cok yazik bu topraklarin asini ekmegini suyunu tuketipte hala beynini kullanmayanlar var

kaynak

Yorumlarım resmi kazılar için geçerlidir.
Duyumumuz sınırlı..
Görüşümüz sınırlı (görme)

Ayrıca,
Cenabı hak vermiş olduğu nimetleri bir vakit sonrada geri alıyor (ihtiyarlık)

Mevlamızın bir hikmeti olsa gerek..

Eski bir alim depremlerle ilgili araştırmalar yapmış ve su dolu leğen içine irili ufaklı taşlar atarak dalga sayıları sayarak belli düşüncelerini not almış.

Davudi antakinin bir eseri var elimde sayfanın sonuna doğru astronomi ile ilgili bilgileri var.
Şemalar çizmiş grafikler vs.
Osmanlının konuyla alakalı bilgi içeren kitapları illa vardır.

Araştırmak lazım.

Kamhi Leonard

PiSaGoR
440 veya 444 hz şeytanın frekansı olarak kabul görmüştür
Aynen bir kaç gün önce çocuk kendine göre internetten bir oyun indirmiş
2 gündür baktım ondan başka birşey oynamıyor
Oyunun bir müziği var insanın beynini ciriyor
Aldim alinden oyunu sildim
Bu sadece bu sekilde deyil dolaylı yollarla hiç akla gelmeyecek şekillerde bizi hipnozmu ediyorlar anlamış deyilim

Daha oncesinde bu videoyu 2 kez izlemiştim
Sunum harika yapanın emeğine saglik
Insanın düşündükçe tüyleri diken diken oluyor