Bi tavuk üç tane civciv anlamı nedir

kanije

Bilgili Üye
Turkiyede forumlarda en fazla sorulan isarettir.ama kimseninde ciplak gozle gormedigi sanirim tek isarettir.
Ve inatla bu tavuk civciv isaretini pompaliyorlar sosyal medyada veya forumlarda.
Halbuku abartilacak bir isaret degildir.

Sabri

Yeni Üye
Turkiyede forumlarda en fazla sorulan isarettir.ama kimseninde ciplak gozle gormedigi sanirim tek isarettir.
Ve inatla bu tavuk civciv isaretini pompaliyorlar sosyal medyada veya forumlarda.
Halbuku abartilacak bir isaret degildir.
Vallahi bende bir tane var ama öyle değişik bir seyki İnsanlar dalga geçer diye yayınlamıyorum.Sadece tüm forumlarda bilgi arıyorum ve dişe dokunur bir bilgiyede şu ana kadar denk gelmedim.

balkaya34

Bilgili Üye
Resimin görüntüsünde, Bana göre burda görünen adamın eli degil, Bu bir kertenkele vede üst kısmında harf ve rakamlar var, Ayrıca birde taşın dağ başına doğru olan yerde Daire içinde Hac var,Ikisinin arasında bir adamın vesikalık resim görüntüsüne benzeyen bir görüngü var ama emin degilim resim çözünürlüğü biraz bozuk, aslında onuda okuyabilirdik,
Screenshot_2022-12-19-18-14-34-018_com.miui.gallery.jpg

spyfrs

Moderatör
Moderatör
Vallahi bende bir tane var ama öyle değişik bir seyki İnsanlar dalga geçer diye yayınlamıyorum.Sadece tüm forumlarda bilgi arıyorum ve dişe dokunur bir bilgiyede şu ana kadar denk gelmedim.
siz paylaşın bakalım, tahminimce işaretiniz cinsel organ o yüzden dalga geçileceğinden korkuyorsunuz.

kanije

Bilgili Üye
Yuklersin herkes kendi tecrubesinden birsey aktarir.
Sende icinden en kafana yatani secersin.
Baska Esi benzeri olmayan isaret cok sayida isaret var

Sabri

Yeni Üye
Yuklersin herkes kendi tecrubesinden birsey aktarir.
Sende icinden en kafana yatani secersin.
Baska Esi benzeri olmayan isaret cok sayida isaret var
Estağfurullah eşsiz benzersiz değil bulduğum isaret buradaki bulan paylaşanlar kadar güzel ve ele tutulan bir işaret hiç değil . Bulduğum işaret üstü kapatılmıs değirmendir bugday teknesinden değirmen tasına düsen yerinden yem yer halde tavuk üstunde civciv ama çift tarafa bakar halde bakışlı birisi küçük bir deliğe bakıyor deliğin içinde bir civciv rengi değişik diğeri ise agzı açmıs korkmuş halde koca bir yılana bakıyor .Bu yılan hem bir ortadan kesilmiş karpuza benziyor hem alnı kesik bir kafa hem değirmen teknesine hemde ğüğümden su döken kızın su doktüğü yer .tavuğun biri Yemlikden yem yiyor diğeri ise bir ucu sivri külahlı bir kadına bakıyor kadın bir şeyi serper gibi harf ve rakamlar harfler birleştirilirilip çevirince kelimeler oluşuyor bazı cevirdiklerim ,,sümüklü burun,batan balık ,öküz,aç ,çizgi birleştir , köpek izleri sabaha kadar anlatırım ve her okuduğun şeyi gorebiliyorsun inanılmaz olanda bu zaten .Okuyana kadar hiç bir şeyi görmüyorsun okudukdan sonra ortaya çıkıyor bir ilizyongibi böyle bir işareti paylasırmısın ? Veya birine gosterirmisin daha o kadar kafayı yemedim .Herkes kahkaha atmakdan altına kaçırır Bizimde bir onurumuz gururumuz toplum içinde bir saygınlığımız var .Benim için önemli olan gordüğüm seyin doğruluğunu ispatlamaktır .Doğruluğu ispatladığım gün yayınlarım değilse zaten peşinide bırakırım bu işin Hayata birsefer geliyoruz onunda volcana atfedilen bütün definecilerin peşine düştüğü gerzegin farklı farklı hikayeleri ile heba edemem 😁
Garip guraba Mezarı zaten kazmam olursa kasıma olmasa ekime .Bunlar benim hayal gücümde olabilir .Belkide bunca yılardır bulunamamasının sebebi budur bulan insanların acaba kafayımı yedim demesidir.

balkaya34

Bilgili Üye
Estağfurullah eşsiz benzersiz değil bulduğum isaret buradaki bulan paylaşanlar kadar güzel ve ele tutulan bir işaret hiç değil . Bulduğum işaret üstü kapatılmıs değirmendir bugday teknesinden değirmen tasına düsen yerinden yem yer halde tavuk üstunde civciv ama çift tarafa bakar halde bakışlı birisi küçük bir deliğe bakıyor deliğin içinde bir civciv rengi değişik diğeri ise agzı açmıs korkmuş halde koca bir yılana bakıyor .Bu yılan hem bir ortadan kesilmiş karpuza benziyor hem alnı kesik bir kafa hem değirmen teknesine hemde ğüğümden su döken kızın su doktüğü yer .tavuğun biri Yemlikden yem yiyor diğeri ise bir ucu sivri külahlı bir kadına bakıyor kadın bir şeyi serper gibi harf ve rakamlar harfler birleştirilirilip çevirince kelimeler oluşuyor bazı cevirdiklerim ,,sümüklü burun,batan balık ,öküz,aç ,çizgi birleştir , köpek izleri sabaha kadar anlatırım ve her okuduğun şeyi gorebiliyorsun inanılmaz olanda bu zaten .Okuyana kadar hiç bir şeyi görmüyorsun okudukdan sonra ortaya çıkıyor