Bilgeleri içeri alalım...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Zimhir

Yeni Üye
kitabın tamamı .pdf halde upload ettik indirenler bana öm atsın şifre vericem

Link:
Dosya.tc - Ücretsiz, Hızlı ve Kolay Dosya Paylaşımı

Kitabı acın bakın inceleyin araştırın soruşturun kitapdaki her sırrı çözeceğinize eminim. ve çözdükden sonra hayatınız da değişebilir dikkat edin :)

Son düzenleme:

S:W:A:T

Editör
Zimhir Öyle yorumlar yapıyorsunuz ki şayet ben anlamakta güçlük çekiyorum . İnsanlara yardımcı olmak istiyorsunuz belli ki fakat bu konu insanların ne gibi hayatını değiştirebilir. Siz belli ki bu olayı çözmüşsünüz ben yazdıklarınızdan bu şekilde anlıyorum. Söz konusu nedir ?? Dikkat edilecek bir konuysa insanlara zarar gelecek bir durumsa neden insanları bu rüzgarın içine atalım ? Konuyu siz derinlemesine bir açın bakalım anlayalım bu mevzuyu . Konu büyümüdür , tılsımmıdır ? İnsanlar araştırmaya başladıklarında başlarına birşey gelme durumu nedir ? Bize bu olaylardan bahsedin... ? Dikkat edilmesi gereken konu nedir ??

dadas_25

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Bana öyle gliyorki bir çocuk için yazılmış hikaye kitabına bağlanacak :)

mayhem

Co Admin
Co Admin
Kitabın Adı : al-bulhan değil değilmi 14.15 yüzyıla ait . detaylı araştırmadım bu olsa gerek güzel hikayeler :200:

baskentlee

Yeni Üye
Kitabın Adı : al-bulhan değil değilmi 14.15 yüzyıla ait . detaylı araştırmadım bu olsa gerek güzel hikayeler :200:
ta kendisi

[FONT=&quot]14. yy geometri ve astronomi kitabı. ayrıca içeriğinde halk masalları vb hikayelerde geçen yaratık tasvirleri de var. tasvirler bir hayli ilginç ... v.s v.s

[/FONT]

Editör
İlginç bir arkadaş :) Demek diğer konularında anlattıkları burdan alıntı .. Hayırlısı ne diyelim :D

Barakuda

Aktif Üye
saçma sapan birşey olarak gördüm konuyu..tamamen gereksiz..konuda insanların kültürü tecrübesi merakı korkusu vs vs...gibi duygularımı ölçüyorsunuz. ..denememi yapıyorsunuz.. önemli birşeyse şayet çevirin türkçeye herkes faydalansın..yok zaten bizde bilmiyoruz diyorsanız eyvallah..

Son düzenleme:

Editör
Konuyu tekrar açıyorum arkadaşlar Zimhir arkadaşımız sanırım açıklamasını yapacak merak ediyorum bende sizin bahsettiğiniz kitapla alakası olup , olmadığını konunun nereye gideceğni .

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...