Bilgiler gelsin ustalar

kerem6007

Aktif Üye
Ustalarim metan gazı zehirlenmesi hakkında deneyimlerizi duyalim örneğin ben dün yerimi ustalar biliyor 1.30 da tabana geldim bir koku almadım ozamana kadar ama iş hiltiye geldi bir metre ucu saldım tamamen ama boşluk alamadım ama bir koku geldi çürümüş ot gibi otu kokluyum bişey yok sonra birden mide bulantısı halsizlik dilde genzimde batma acemilik işte boşluk vermedi ama meraktan iradanmi geliyor diye deliği kokladim bende sonra cakalladim tamam boşluk vermedi ama demekki az bir cm kaldı sızıntı oldu ama güzel kafa yapıyor :227: sizde ustalar bu metan gazı zehirlenmesimi dir

Son düzenleme:

Asil

Aktif Üye
Hiltinin delmiş olduğu kaya tipinden kaynaklanır. Pis kükürtsü bir koku cürük patates sebze çürüğü gibi agır bir koku.. Baş dönmesi yapar. Halsizleştirir..

kerem6007

Aktif Üye
Hiltinin delmiş olduğu kaya tipinden kaynaklanır. Pis kükürtsü bir koku cürük patates sebze çürüğü gibi agır bir koku.. Baş dönmesi yapar. Halsizleştirir..

6 metre uzunluk 2 metre en 2 metre derinlik yüzün ustu tabana kazma işlemiyor kırdığım zaman siyah parçalar gelmeye başladı

Asil

Aktif Üye

6 metre uzunluk 2 metre en 2 metre derinlik yüzün ustu tabana kazma işlemiyor kırdığım zaman siyah parçalar gelmeye başladı
Çalışma yaptığınız kayada aşağı inerken sabit olmayan büyük say taşlarda murç izi ve yön işaretlerine göre sağa sola ileriye haraket etmelisiniz... Girişi bulmanız gerekiyor.. Aksi takdirde işiniz zor. Siz zor olanı yapıyorsunuz. Yakınında eski yapı var ise oraya bağlantılı tünel vardır. Çubuk yardımı ile çalışma yaptığınız noktanın 10 mt açı ile cembere alıp boşluk bakınız.. Biz çözemedik. Bıraktık. inşallah siz sonuca ulaşırsınız.

Brkcll

Engellendi
Kafan güzel olduysa doğru yerdesin maske kullanın wrager marka kullanın alman malıdır kalitelidir

kerem6007

Aktif Üye
Kafan güzel olduysa doğru yerdesin maske kullanın wrager marka kullanın alman malıdır kalitelidir
Ustam anı mide bulantısı dilimde genzimde batma baskınlık iki gün midem bulandı şimdi iyiyim ama dün deldim hafif geldi etkilemedi tahimin sizintidan baya azalmış çubuk 2 metre derinlik verdi ustam sapma payı 2.50.2.70 die hesaplayiorum 6 metre kolidor verdi ustam

kerem6007

Aktif Üye
Çalışma yaptığınız kayada aşağı inerken sabit olmayan büyük say taşlarda murç izi ve yön işaretlerine göre sağa sola ileriye haraket etmelisiniz... Girişi bulmanız gerekiyor.. Aksi takdirde işiniz zor. Siz zor olanı yapıyorsunuz. Yakınında eski yapı var ise oraya bağlantılı tünel vardır. Çubuk yardımı ile çalışma yaptığınız noktanın 10 mt açı ile cembere alıp boşluk bakınız.. Biz çözemedik. Bıraktık. inşallah siz sonuca ulaşırsınız.
Yüzün ustu 6 metre kolidor ölçümde 2 metre derinlik 2 metre en o yüzden baya indik 2.50 az kaldı alt çok sağlam matkap zor iniyor kırdı yerde siyah içi kaya parçası kiriliyor

avır

Aktif Üye
Metan gazı kokusuzdur senin kırmaya çalıştıgın nikel karışımlı taştır toprak altında siyahlaşır

toyalp

Bulaşan mazlumun ahıdır.Kainat bu yükü kaldıramaz.
Süper Moderatör
Ustalar maske yoksa girme derler :) ha diyelim girdin binbir nevi zehirlenme var metan gazı bunlardan bir tanesi o yüzden ne olur ne olmaz girme derler. Selametle

BulursamKader25

Yaptigim Yorumlar; Resmi Kazilar İcin Gecerlidir.
Tunelin eni 2 metre mi? Yanlis mi anladim?
Derinluk 2 metre
Boy 6 metre
Genislik 2 metre.
Dogru mu?