bilgili hocalarım

Mal bulanındır

BELKIDE INSANLARIN ELINDE KALAN SON SEY UMUTLARIDI
inşallah sivasa ulaştıgımızda bol bol başka yerlerin araştırmasını paylaşacam hocam sizlere bu manastırı es geçiyorum artık :D
sen git burdan bi konu ac ben adres yagdiririm sana islem arge sonucu nu gormek sartiyla

BilgeBaykuş

Yeni Üye
hee bi kaleyi resto yaptilar pimapenden..sunger bop a benzediydi kale
Kilitbahir kalesindeki restorasyon skandalı ve bu alan firmayı ifşa eden prof yazdıklarını okudunmu üstad ? Piri reisin kitabında kaleme aldıklarını geçenleri ve restorasyon firmasını ortaya çıkartıp ihaleyi fes eden milli istihbarat tutanaklarını ? Çok derin mevzular çoook

Mal bulanındır

Kilitbahir kalesindeki restorasyon skandalı ve bu alan firmayı ifşa eden prof yazdıklarını okudunmu üstad ? Piri reisin kitabında kaleme aldıklarını geçenleri ve restorasyon firmasını ortaya çıkartıp ihaleyi fes eden milli istihbarat tutanaklarını ? Çok derin mevzular çoook
hepsini gectee piri reis haritasinin orjinalini abd ye hediye etmekte nedir bu nassi muhabbet

BilgeBaykuş

Yeni Üye
hepsini gectee piri reis haritasinin orjinalini abd ye hediye etmekte nedir bu nassi muhabbet
Harita Aslı bildiğim kadarıyla dönemin kültür bakanının ziyaret sırasında sevdiği bir adama hediye ediyor. Topkapı Saray’ı gibi tarihi miraslarında işletmesi İsrail menşei bir firmada orijinalleri alınıp şuanda replika eserler yerleştiriliyor derin bir araştırma yapıp ifşa etmek gerekiyor .sahipsiz olanı almak başka sahipli olanı almak başka .

Mal bulanındır

Harita Aslı bildiğim kadarıyla dönemin kültür bakanının ziyaret sırasında sevdiği bir adama hediye ediyor. Topkapı Saray’ı gibi tarihi miraslarında işletmesi İsrail menşei bir firmada orijinalleri alınıp şuanda replika eserler yerleştiriliyor derin bir araştırma yapıp ifşa etmek gerekiyor .sahipsiz olanı almak başka sahipli olanı almak başka .
yok ben birazdaha yasamak istiyom O topa hic girmiyiim

Kanun_bey

Member
Ah ustalar bide Sivas'ta o yerleri ben bulamadım ne hikmetse yığma var burda bol bol
şuan kar oldugu için beklemedeyiz hocam çok fazla işaret ve eşkiya izleri varmış kısmetse gidecegiz bekliyoruz şimdiden hazırlık yapıyoruz sivas bu konularda ayrı bir cumhuriyet :D