Bin yıllık kilese

Orh25

Member
Ustalarım bir gezi sirasinda dolasma fırsatım olan kilese resimleri yan tarafi ve arka tarafina zarar verilmis. Papazin evi ve evin altindaki tunele girilmis kilise icerisinde giriste sol tarafta tavandan mal çıkarılmış etrafinda bir kac yerdende mal gitmis fakat ic kısım cami olarak kullanıldığı icin zarar verilmemiş .Ekli dosyayı görüntüle 162259Ekli dosyayı görüntüle 162262Ekli dosyayı görüntüle 162268Ekli dosyayı görüntüle 162270Ekli dosyayı görüntüle 162271

tatar26

Süper Moderatör
Süper Moderatör
hayranlıkla baktım resimlere...

Hezarfen

Yeni Üye
Mal çıkarılan yerleri etrafını en ince noktaya kadar fotoğraflasaydın güzel olurdu.
Ama yapı muhteşem el değmeye kıyılmaz... tarih kokuyor kokusu burnuma geldi harbiden...

odin

Editör
bugune kadar ayakta kalmasi bile mucize bana gore. keske restore etme imkani olsa. turizme bile katki saglar.

konuya gelirsek içerde pek bir sey kalacagini sanmiyorum kalsada alman sikintili olur gibi duruyor :D. Disarda da bir kac yerden mali alinmis demissin ama belki kismetine alinmamislari duruyordur. Bas papazin mezarindan haberin varmi? Ayrica kilise konusunda tecrubeli ustalarimiz seni yonlendirirler. Bende de bir kilise var ama sadece oldugu soyleniyor fiilen ortada kiliseden bir sey kalmamis kahkaha

mula

Engellendi
Orh25 hocam papazın evi ve tüneli, kiliseyle beraber kroki şeklinde çizebilir misiniz.

Turko

Uzman
Bu klise böyle duruyor ise korunuyor dur bölge , uzak duralım sıkıntı çıkar. Muhtarın oğlan sivil çıkar sonra karışmam :)

carsambali

Bilgili Üye
camiye çevrildiyse olduğu gibi kalsın derim,bize ve neslimize görsel şölen kalsın:4:

Orh25

Member
bugune kadar ayakta kalmasi bile mucize bana gore. keske restore etme imkani olsa. turizme bile katki saglar.

konuya gelirsek içerde pek bir sey kalacagini sanmiyorum kalsada alman sikintili olur gibi duruyor :D. Disarda da bir kac yerden mali alinmis demissin ama belki kismetine alinmamislari duruyordur. Bas papazin mezarindan haberin varmi? Ayrica kilise konusunda tecrubeli ustalarimiz seni yonlendirirler. Bende de bir kilise var ama sadece oldugu soyleniyor fiilen ortada kiliseden bir sey kalmamis kahkaha
Papazin evinin altida ozenle yapilmis bir oda var fakat yillar önce acilmis mezarmidir bilinmezEkli dosyayı görüntüle 162370 bahcenin tamamen mezarlik olduğunu gosteren tas duruyor resimleri ni yukluyorumEkli dosyayı görüntüle 162371 Ekli dosyayı görüntüle 162372Ekli dosyayı görüntüle 162373

odin

Editör
Orh25 senin bu kilisene @ragıp ustamiz bir baksin. bu konuda bizden daha tecrubeli.

Orh25

Member
Ustalarım yorumlarınızı bekliyorum