Bir Garip ibretlik mevzu..

Mal bulanındır

BELKIDE INSANLARIN ELINDE KALAN SON SEY UMUTLARIDI
Haber fake replika abarti deildir3/4 senelik sonuclanmamis mevzudur.sonuna kadar okundugunda kafanizda neler canlanacak
@Turko ustam senin mucavir alanlarinda duymussundur malumatin vardir.
@vakko ustam obje resimlerinden bir çikarim yaparmisiniz.

matrax33

Aktif Üye
Bu kitap sahte ise adam pisi pisine mi gitti ? Candırma getir ben alayım 2 milyon yuroya deyince takladan kerizlendikleri kitabı değerli sanıp birbirini mi kesmişler ?

Elemanın kolları dövmeli, ceset teşhis edilmesin diye gövdeden ayrılıp yok edildi galiba.

vakko

Çok sevipte Taptığımız Başlara Taç Yaptığımız....
Haber fake replika abarti deildir3/4 senelik sonuclanmamis mevzudur.sonuna kadar okundugunda kafanizda neler canlanacak

Usta ben o heykele benzer canlısını gördüm ama eller yapışıktı sırttaki kantharosla.Bu haberdeki heykel 2 parça gibi gözüküyor.Eller ayrık sırttaki kantharosdan.

Mal bulanındır

Usta ben o heykele benzer canlısını gördüm ama eller yapışıktı sırttaki kantharosla.Bu haberdeki heykel 2 parça gibi gözüküyor.Eller ayrık sırttaki kantharosdan.
Demekki haberdeki rahmetli eleman talbud la ilgili bir obje bulsa sulalesini kazirlarmis
Çoook tehlikeli sularda yuzmemek lazim dimi ustam

vakko

Çok sevipte Taptığımız Başlara Taç Yaptığımız....

TEVRAT'IN KAYIP SAYFASINI CİNLERE SORMUŞLAR
İddianamede, sanıkların satmaya çalıştığı Tevrat'ın bir sayfasının kayıp olduğu, kayıp sayfayı bulmak için arayış içine girdikleri belirtildi. İddianamede ayrıca sanıklardan B.A., H.V. ve H.C.'nin 'cinleri' olduğu iddia edilen ve adını açıklamadıkları birini ziyaret ederek Tevrat'ın kayıp sayfasını sordukları, bu kişinin kayıp sayfanın Murat Ünal'da olduğunu söylediğine yer verildi.
Bence ölen arkadaş boş yere ölmüş.Allah rahmet eylesin.

Mal bulanındır

TEVRAT'IN KAYIP SAYFASINI CİNLERE SORMUŞLAR
İddianamede, sanıkların satmaya çalıştığı Tevrat'ın bir sayfasının kayıp olduğu, kayıp sayfayı bulmak için arayış içine girdikleri belirtildi. İddianamede ayrıca sanıklardan B.A., H.V. ve H.C.'nin 'cinleri' olduğu iddia edilen ve adını açıklamadıkları birini ziyaret ederek Tevrat'ın kayıp sayfasını sordukları, bu kişinin kayıp sayfanın Murat Ünal'da olduğunu söylediğine yer verildi.
Bence ölen arkadaş boş yere ölmüş.Allah rahmet eylesin.
Bide H.C ismindeki sanik baroya kayitli bayan avukat.oda bu isten nasil nemalaniyorsa artik.

APOLLONUS

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Üç sene önce müge anlı çözmüştü olayı izlemiştim baştan sona bu konuyu