bir gezelim dedik

Apollon01

Moderatör
Moderatör
densi ustam kolay gelsin, şu yapının biraz ilerisinde büyük bir meşe ağacı var onun çevresini altını çubukla bir dolaş bakalım, orası güzeldir,

Apollon01

Moderatör
Moderatör
burası ve diğer ağaçların çevresi

önemli ustam, çubukla tara iyice bakalım hakkında hayırlısı olur inşallah

densi

Bilgili Üye
odin
boşluk değilde ustam bir kaç yerde değerli tespitim oldu tabi açıp bakmadan yüzde yüz bir şey var denmiyor

densi

Bilgili Üye
Apollon01
ustam oradayken burayı hiç fark etmemiştim dediğin yeri kontrol şart oldu. demek ki usta gözüyle bakmak böyle bir şey

tatar26

Süper Moderatör
Süper Moderatör
yığma mı diyede bakılmış hani :)

Brkmd

Member
Bijon anahtarı değilmi o ayrıca kaynak iyi olmamış beğenmedim peki üstad bu sistem nasıl çalışıyor biraz anlatırmısın

sepetkaya

Editör
Nasiplenirsin inşallah üsdadim.. benim tavsiyem daha yukarılara tepe allanlara yönel, boş olacağını düşünmüyorum.. hakikaten şu antimineral hakkında bilgi verebilirmisin, sağlıklı olurmu işlemde?

dadas_25

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Mekan güzel ama benim favari alanım aşağıdaki resmin sağ üst tarafındaki kayalık olurdu. Kayanın içindeki zenginleri es geçerseniz küserler. Güzel işaretler bulacağınızada eminim. Yalnız resimlemeyi bol tutarsanız sizin açınızdan çok daha iyi olur.

densi

Bilgili Üye
Brkmd
ustam sistem şu= çubukla yada dedektörle sinyal aldın sinyal aldığın merkeze bunu şişliyorsun boyu 90 cm sinyal aldığın yerde 90 cm derinliğe kadar mineral ve gaz sıkışması varsa dağıtır atar hala sinyal alıyorsan altta ağrıyan diş vardır o dişi çekmekte sana kalmış kesin çözüm. ama mineralin derinliği 90 cm den fazla ise boyu eksik kalır o zamanda faydası olmaz sen istersen daha uzun yaptır garanti olsun

densi

Bilgili Üye
sepetkaya ustam tepelere sen ve senin gibi üstadlar dikkat çekince benimde gözüme başka bir güzel görünmeye başladı. usta burguya gelince hani değerlide şeritmetre ile ölçü alıyoruz ya,ilk ölçtüğün minrealin derinliği oluyor eğer 90 cmden daha derinde ise boyu kısa kalır işe yaramaz sen daha uzun şiş yaptırablirsin yeterki mineralin yada gazın derinliğine şişle emi ol kesin çözüm.
ustam sistem şu= çubukla yada dedektörle sinyal aldın sinyal aldığın merkeze bunu şişliyorsun boyu 90 cm sinyal aldığın yerde 90 cm derinliğe kadar mineral ve gaz sıkışması varsa dağıtır atar hala sinyal alıyorsan altta ağrıyan diş vardır o dişi çekmekte sana kalmış kesin çözüm. ama mineralin derinliği 90 cm den fazla ise boyu eksik kalır o zamanda faydası olmaz sen istersen daha uzun yaptır garanti olsun

densi

Bilgili Üye
@dadas_25
evet hocambir daha ki sefere oradayım inşallah...