Bir vurgunun hikayesi!

vakko

Çok sevipte Taptığımız Başlara Taç Yaptığımız....
tamam ustam kabul...yanliz tek bisey sorup tatmin edici bir cevap alip bukonudan uzuyucaam..
simdi bu defineci yada tarihi eser yakalandi haberlerinde diyyiler yaa bilmemkacmilyonluk degeri var yada pahabicilemiyi vs vs simdi ayni gun ayni saat de kim bu mallara paha bicemeyenler yada kacmilyonluk mal oldugunu belirleyenler hemencik...cunku ben iki sikke verdimmi komisyon kurulunun kondisyon ve tarihi degerinin incelenmesi 4 ay suruyo da ondan diyiim
Bunu Bir Oku

Mal bulanındır

BELKIDE INSANLARIN ELINDE KALAN SON SEY UMUTLARIDI
okudum ustam..tesekkurler.ozaman ben vazgeciyom...hazir tuneli acilmisken 82 evlerden girip bikac dakyanus altiniyla barnabas incilini hupletip ana depo olan tarsus amerikan kolejinden cikmayi deneyecektim.neyse unutiyiim bu fikri ozaman

Mal bulanındır

BELKIDE INSANLARIN ELINDE KALAN SON SEY UMUTLARIDI
Bana N@RKOZ DEME aklıma bir kaypak geliyor
Bu aralar hiç göremiyorum sessiz takılıyor gavat
akibetini ve icerigini bilmiyom.amma belliki yanlisin kralini yapmis.paralel sitede yada digetlerindedir.burdakilerin 15.20.si paralel sitede onu biliyom

Kamhi Leonard

PiSaGoR
akibetini ve icerigini bilmiyom.amma belliki yanlisin kralini yapmis.paralel sitede yada digetlerindedir.burdakilerin 15.20.si paralel sitede onu biliyom
Bu sahisa yönetim dikkat etsin gerçi biliyorlar kim olduğunu ne oldugunu da ben yinede soylim
X sitelerden kendi sitesine üye çekecek kadar ve bunun peşine düşecek kadar aciz biri hoş kimse gitmezde yeni üyeleri ancak kandirir ozelden
Define ateşinde yaptığı gibi

deli firat

DOĞACI
Bu sahisa yönetim dikkat etsin gerçi biliyorlar kim olduğunu ne oldugunu da ben yinede soylim
X sitelerden kendi sitesine üye çekecek kadar ve bunun peşine düşecek kadar aciz biri hoş kimse gitmezde yeni üyeleri ancak kandirir ozelden
Define ateşinde yaptığı gibi
Kim la o deşifre edin herkes bilsin