Bir yerin tarifi gibi sanki yardımcı olurmusunuz

APOLLONUS

Süper Moderatör
Süper Moderatör
En üstteki iki satır yazıyı bir kağıda birebir yazıp paylaşırsan ve ne yazdığı çözülürse senin işte çözülür.

Gönül_Eri

Moderatör
Moderatör
Memleketim giresuna selam olsun. Yakında gelip hasret gidericez inşaallah ? konu sahibi arkadaşım işaret güzel ama öyle her benim diyenin çözebileceği bi yer değil. Etrafta yardımcı tamamlayıcı işaretler olmalı bence onları ara derim

bozoklu

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Kaya üzerinde gördügün herşeyi bir kagıda çizip buraya yükle. yer altı krokisi. üstteki yazı da rumca sanırım. bu kayadan giriş olacağını düşünmüyorum. ama uzaktada değildir.

The Thing

C*
Süper Moderatör
Evet gözüküyor fakat çözmesi güç o yüzden çevre araştırması şart, dikkat çeken yapısal kayalar, yapılar vs.
Efsane eşkiya işimi, kriptoloğun elindenmi geçmiş, çobanmı eşelemiş, medeniyet işimi, gömü, mabet yeri yön krokisi, vs. aklımda deli sorular.

Memleketim giresuna selam olsun. Yakında gelip hasret gidericez inşaallah ? konu sahibi arkadaşım işaret güzel ama öyle her benim diyenin çözebileceği bi yer değil. Etrafta yardımcı tamamlayıcı işaretler olmalı bence onları ara derim
Reis memeleketi biliyorsun burda herkes bi bilgi sahibi ama anlayan yok ben yinede bu forumdaki saygi deger ustalara guveniyorum burda araziye adam goturursem olay el degistirebilir ?

Kaya üzerinde gördügün herşeyi bir kagıda çizip buraya yükle. yer altı krokisi. üstteki yazı da rumca sanırım. bu kayadan giriş olacağını düşünmüyorum. ama uzaktada değildir.
Fotograftan cikartabildigim kadar cizecegim aksam abi tesekkurler.

Etraf olduguna bu kadar büyük olmasada bircok kaya var abi ama ben nedense en cok karsisindaki kayadan supheleniyorum bahcelerdede örme duvarlar bulunuyor

man_correct

Bilgili Üye
dere nerede ? birde yakınında deniz varmı ?