Birebir gördüm arkadaşlar.

Yanasip16

Member
Tskekkür ederim kardeşim içimizde kalacagına emeğimiz kalsın bayramdan sonra inşallah

Shekiller

Aktif Üye
Yanasip16 kardaşım bütün konunu baştan sona okudum ilk önce gaybı bilen Allah tır inşeallah nasibinde vardır birşeyler lakin BulursamKader25 üstadım sana tiyoyu vermiş ormanın içine yönel diye burda yorma kendini demiş kulağında bulunsun amma illaki içim rahat olsun diyorsan çek besmele 5.5 metre demiş in bakalım nolacak ümidini kaybetme hırs yapma inşeallah ve üstadı dinle :)

Esteban74

Editör
Usta, önce kendine güven. Ayrıca kendin yapabileğin birşey bence yardım isteme. Kendine güven aileni ikna et. Şulama için kuyu açıyorum de.
Kolay gelsin

Melleibrahim

Member
Saygı duyarım ustam.. Ama ben kalbime inanırım. Birde 1982 de jandarma gelip bahceye beton dokmuş burayı kayıt altına aldık açmayın demiş. 2 asker nobetcı bırakmıs kuruyana kadar beton. Bızımkılerde ustune tencere tava koymuslar bırı oynarsa uyanalım mudahale edelim diye. ( dedemin kardeşi meraklıymış ) bızımkıler jndarma korkusuna betonu nereye doktunuz dıyorum soylemıyorlar aurası yok burası surada olabılır seklinde konusuyorlar. Saglı sollu 2 evde para alındı. Bir çatıdan bi çizme dolusu otekıde ineğin ayagı tenekenin içine battı . Halen kral gibi yaşarlar torunalrı mercedeslerle gezer. Para bozdurmaya umreye giderler .. Ve köyün en zengininin evi en ihtişamlı evıne bızımkıleri yerleştirmişler eve geldiklerinde hep kan varmıs duvarlarda savaştan sonra direk koymuslar buraya. Bunlara ragmen bos dıyorsan saygı duyarım ama benim iki hoca evin asmasına kadar bahcedeki tulumbadan incir dutuna hatta çizmeye kalktıgımda bana cizme benim önüme görüntüyü direk açıyorlar diyerekten çizmeme mudahale etti. Yanı bılmıom bu isler karışık işler ama ben kalbime ve gözümle gösterilene inanıyorum. Ümidim kırılmasın ben teşvik arıyorum sopayla dove dove goturseler keşke :)
Kardeslik bence sen BulursamKader25 ustamizi dinle . Su ana kadar yanildigina rastlamadim benim yerlerimde hoca islerine girersen binlerce sey anlatirim sana oda benim ihtisas alanim o gordu bu var yeri tarif etti bunlar ufak tefek seyler onemli olan toprak altini gorebilmek onuda yapan yok maalesef. Oyle olsa idi cincos hocalari trilyonluk olur herseyi toplarlar idi. Tabiki sen yine yapmak istedigini yap icinde kalmasin en fazla spor yapmis olursun

Yanasip16

Member
Hayırlı bayramlar herkese saygım sonsuz gorusunede sözlerinede açıkçası 5.5 mt ıhtımal vermıyorum cunku cubuk elimi koparcaktı o yakında cok yakında tahmınımce. Soyle soyleyeyım arkadaslar kolumun agrımasından cubugu attım o derece agırlık verdi. Ucmuş ustanın resımde koydugu işaretli yeri görmüştüm birebir ben bir mtre onunu kazdım ama gordugum yer tam işaretlediği yerdi.

H. Y. Ş

Member
Yanasip kardeşim öncelikle rüyan hayır olsun inşallah. Rüyalara cinlerin rahatlıkla tesir edebildiği bu alanda ilmi olan herkesçe malumdur. Dolayısıyla bu tür işlerin çok büyük çoğunluğu olumsuz sonuçlanır. Benim çocukluğundan beri gördüğü rüyalar ile arkadaşın Erzurum daki evinin altına bakmıştık gpr ile sonuç çıkmamıştı... Amma senin rüyan bana Rahmani gibi geldi, zaten öyle ise endişelenme Allah'ın izni ile orası rüya sahibinden başkasına nasip olmaz. Benim söylemek istediğim gpr tarzı bir cihaz ile bakıp kolları sıvamandır. Hoca ile işe girişmemendir. İhlaslı hocaların büyük çoğunluğunun bu işlere meyli olmaz, o yüzden kendisi de kandırıldığının farkında olmayan hocalardan birinin eline düşmen yüksek ihtimaldir. Site kuralları izin verseydi ben cihazımı sana gönderirdim işini görür yollardın, yakında İstanbul 'dayım ama sitemizde uygun olmaz. Neyse sen birşekilde temin edip yoluna bak diyorum ama çubuğun elini ağrıtacak, ağrıdan yere atacak kadar çekilmesi çok ilginç ki bence bu da nasibinin olağandışı işareti. Çünkü Ben tümülüs ve bir manastır üzerinde çok güçlü çekim aldığım halde ağrıya sebep olacak kadar olmadı ve olmaz normalde. Yani çok kişi bu durumfa bile işlemi başlatır ama siz de haklısınız bir kere başlandı mı bitirip çıkmak lazım. Benim tavsiyem birşekilde birini getirip baktırırsanız araya zaman girmesine izin vermeden işlem yapın ki sonuçta artık yabancı biri daha yeri biliyor demektir. İsterseniz kiralayın diyeceğim ama derindeki boşlulsuz mıknatıslanmayan soymetali yakalayabilme kapasitesi olan gpr tarzı cihazların grafiklerini doğru okuyabilmek oldukça tecrübe ister. Allah en kısa zamanda hayırla tamamlasın.

Yanasip16

Member
Yanasip kardeşim öncelikle rüyan hayır olsun inşallah. Rüyalara cinlerin rahatlıkla tesir edebildiği bu alanda ilmi olan herkesçe malumdur. Dolayısıyla bu tür işlerin çok büyük çoğunluğu olumsuz sonuçlanır. Benim çocukluğundan beri gördüğü rüyalar ile arkadaşın Erzurum daki evinin altına bakmıştık gpr ile sonuç çıkmamıştı... Amma senin rüyan bana Rahmani gibi geldi, zaten öyle ise endişelenme Allah'ın izni ile orası rüya sahibinden başkasına nasip olmaz. Benim söylemek istediğim gpr tarzı bir cihaz ile bakıp kolları sıvamandır. Hoca ile işe girişmemendir. İhlaslı hocaların büyük çoğunluğunun bu işlere meyli olmaz, o yüzden kendisi de kandırıldığının farkında olmayan hocalardan birinin eline düşmen yüksek ihtimaldir. Site kuralları izin verseydi ben cihazımı sana gönderirdim işini görür yollardın, yakında İstanbul 'dayım ama sitemizde uygun olmaz. Neyse sen birşekilde temin edip yoluna bak diyorum ama çubuğun elini ağrıtacak, ağrıdan yere atacak kadar çekilmesi çok ilginç ki bence bu da nasibinin olağandışı işareti. Çünkü Ben tümülüs ve bir manastır üzerinde çok güçlü çekim aldığım halde ağrıya sebep olacak kadar olmadı ve olmaz normalde. Yani çok kişi bu durumfa bile işlemi başlatır ama siz de haklısınız bir kere başlandı mı bitirip çıkmak lazım. Benim tavsiyem birşekilde birini getirip baktırırsanız araya zaman girmesine izin vermeden işlem yapın ki sonuçta artık yabancı biri daha yeri biliyor demektir. İsterseniz kiralayın diyeceğim ama derindeki boşlulsuz mıknatıslanmayan soymetali yakalayabilme kapasitesi olan gpr tarzı cihazların grafiklerini doğru okuyabilmek oldukça tecrübe ister. Allah en kısa zamanda hayırla tamamlasın.

Yorumunuz için teşekkürler ustam ben izmitteyim herkesin oldugu gibi bizlerinde sıkıntısı var ama Allah yukarda paraya deger veren insan değilim ki olsaydım zaten zor durumlara düşmezdim. Benım tek sıkıntım o işte bi gpr olsa en azından görürüm şimdi ben kazarım 1 karış yanda kalır yazık olur o yuzden noktalatmadan kazmak istemıyorum

H. Y. Ş

Member
Yorumunuz için teşekkürler ustam ben izmitteyim herkesin oldugu gibi bizlerinde sıkıntısı var ama Allah yukarda paraya deger veren insan değilim ki olsaydım zaten zor durumlara düşmezdim. Benım tek sıkıntım o işte bi gpr olsa en azından görürüm şimdi ben kazarım 1 karış yanda kalır yazık olur o yuzden noktalatmadan kazmak istemıyorum
Öncelikle konumuz olmasa da şunu belirtmek zorunda hissediyorum kendimi :) halkımız arasında Allah var yukarıda denilmesi, her ne kadar Allah zatıyla mekanlardan münezzeh (yüce) olduğu bilinse de ağızlarımıza yapışmış bir hatalı sözdür. Bu kısa hatırlatmadan sonra konunuz hakkında şunu diyebilirim ki bir önceki mesajımı yazarken tüm sayfaları okumamıştım. Sonradan okudum ve yanlış bir tavsiyede bulunduğumu farkettim (cihazı olan birine baktırıp işlem yapmayı tavsiye etmiştim) geride başlarından nice tecrübeler geçmiş ustalarımızın, başkasını getirip yerinizi göstermenin sakıncalı olacağını, elinizden geldiği kadar yavaş da ilerleyecek olsa, yalnız (veya aile içi) birşeyler yapmaya çalışmanızın doğru kara olacağı kanaatindeyim. İnşaalah hakkınızda hayırlı ve kolay olur.