Boğa ve çıplak kadın kabartması

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

captain

Yeni Üye
Ekli dosyayı görüntüle 131817Ekli dosyayı görüntüle 131819

Herkese iyi akşamlar. Öcelikle belirtmek isterim definecilik hakkında hiç bir bilgim yok. bu iki resim hakkında bilgi almak istiyorum. Benim arkeoloji bitirmiş bir arkadaşım var. Birisi güya buna bu iki resmi gösterip bu kabartmaların nerede oldugu hakkında bilgi bulabilirsen nerede oldugunu bulup resmini çekersen bilmem ne kdr para anında hesabında demiş. oda baya ciddiye almış. Ben çok inanmadım açıkcası işin içinde iş var gibi geldi bana. Çıplak kadın resmini birçok definecilik sitesinde gördüm ama nedir ne degildir bilgi yazmıyor. Boğa kabartmasını göremedim. Kadın kabartması baya bilinen bişey heralde dedigim gibi bogayı hiç görmedim. Bu Kabartmalar nedir nerdedir ? daha önce bulunan çalışılan bişeymi ? bilgisi olan varsa yardımcı olursa sevinirim. Teşekkürler

captain

Yeni Üye
Bu işaretlerin sende olduğundan eminmisin
bende degil dedim ya birisi arkadaşıma söylemiş güya oda nerde oldugunu bilmiyormus. Bulursan şu kdr para vercem fln demiş. Benim sordugum bu resimlerde çıplak kadın olanı birçok definecelik sitesinde var. Yani bilinen bişey. Daha önce bu resimleri gören bilgisi olan varmı diye soruyorum ben.

Sedegor

Engellendi
Dünyanın düz oldugunu her kes bilecek bir gün !
bende degil dedim ya birisi arkadaşıma söylemiş güya oda nerde oldugunu bilmiyormus. Bulursan şu kdr para vercem fln demiş. Benim sordugum bu resimlerde çıplak kadın olanı birçok definecelik sitesinde var. Yani bilinen bişey. Daha önce bu resimleri gören bilgisi olan varmı diye soruyorum ben.
Bu ikisininde işi bitti uğraşma özellikle boğa resmini cozenleri kazanları biliyorum .

captain

Yeni Üye
Bu ikisininde işi bitti uğraşma özellikle boğa resmini cozenleri kazanları biliyorum .
çok teşekkür ederim. Ögrenmek istedigim buydu. Bende farklı sitelerde görünce hiç bilinmeyen bişey olmadıgını anlamıştım. Galiba birisi internetten bulmuş resimleri ve verdigi kişiyi dolandırmaya fln çalışıyor. tekrar teşekkür ederim.:227:

palaks

Aktif Üye
sedegor ustam bu boğayı nasıl çözmüşler ne çıkmış ne bulmuşlar bilgilendirirmisin?

Sedegor

Engellendi
Dünyanın düz oldugunu her kes bilecek bir gün !
çok teşekkür ederim. Ögrenmek istedigim buydu. Bende farklı sitelerde görünce hiç bilinmeyen bişey olmadıgını anlamıştım. Galiba birisi internetten bulmuş resimleri ve verdigi kişiyi dolandırmaya fln çalışıyor. tekrar teşekkür ederim.:227:
Önemli değil teşekkür etmene gerek yok. Sitede takıl anlarsın o tür olayları.

BulursamKader25

Yaptigim Yorumlar; Resmi Kazilar İcin Gecerlidir.
Yeni bir dolandiricilik turudur.
Kendilerini devletin gorevlisi olarak da tanitmaktadirlar.

Arkadasiniza soyleyin bu kisilerden uzak dursun.
Bunlar yarum degil tam cakal bir ekip.

Aman dikkat.

palaks

Aktif Üye
eyw sedegor usta peki şimdi sıgarasını dolarlamı yakıyo bu arkadaş bari onu söyle :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...