Bölgeden oyuklar

emirimmuzo

Member
Sol üst köşeden boşluk alındı değerli görüşlerinizi bekliyorum ustalarım

The Thing

C*
Süper Moderatör
Ustam burada bir tepe var mı?O tepeden bu alanın fotosunu güzelce alacak ve yapıyı gösterecek şekilde de fotolama imkanın var mı?
Öyle bir tespitte bulunalım ki, oradaki kayaların yapılış amacı nedir?Dolgumu, işaret varmı var ise nerede?Bir kült yapılmış olabilir mi?
Buna göre beyin jimnastiği yaparak sonuca ulaşmaya çalışalım, değerli emirimmuzo

emirimmuzo

Member
Ustam burada bir tepe var mı?O tepeden bu alanın fotosunu güzelce alacak ve yapıyı gösterecek şekilde de fotolama imkanın var mı?
Öyle bir tespitte bulunalım ki, oradaki kayaların yapılış amacı nedir?Dolgumu, işaret varmı var ise nerede?Bir kült yapılmış olabilir mi?
Buna göre beyin jimnastiği yaparak sonuca ulaşmaya çalışalım, değerli emirimmuzo
Ustam yüksek tepe yok maalesef işaretler ilk fotolarda var idi son resimlerde kanallar bulduk demirin olduğu resmin üst tarafında alan tarama boşluk tespiti yaptı cepten resim yukledigim için resimlerde işaretleme yapamıyorum maalesefEkli dosyayı görüntüle 251055

emirimmuzo

Member
Ayrıca daha önce video yüklemiştim bakma şansın var ise orada biraz daha net görünmekte