Bos küp

Keskingöz

Tüm Yorumlarım, Resmi Kazılar İçin Geçerlidir.
Süper Moderatör
Çalıştığınız alan Ermeni işi ise; tohum işi değildir.
yön verir. emare işaret olarak algılayın.
bunla ilgili yazıp çizdik epey. Bir araştırıverin.
kolaylıklar diliyorum..

BulursamKader25

Yaptigim Yorumlar; Resmi Kazilar İcin Gecerlidir.
Bu tür işlemlerde en mantıklısı YÖN vermesidir.
Bilginin fazlalığı ANALİZİ kuvvetlendirir.
Bu konu ile alakalı yazılan yazıları okuyunuz.
Bu bilgilerden sizin alanınıza uygun olanları değerlendiriniz.
Görmeden söyleyebileceklerim bunlar kardaşım.
Kolay Gelsin.

Mal bulanındır

BELKIDE INSANLARIN ELINDE KALAN SON SEY UMUTLARIDI
Sagolasin hocam bu tohumu ciddi soyluyorum ne yapicaz ben elin gavuruna tohum satmam eksek nasil olur acaba arkadas bi avuc kara birsey vardi attim oraya dedi bakacaz eger oyleyse ?
Eee başta demedin böyle bişey.hani yoktu..ilerleyen sayfalarda arkadaslarda fikir beyan ederler hepberaber çözüm buluruz

ipek yolu

Aktif Üye
Eee başta demedin böyle bişey.hani yoktu..ilerleyen sayfalarda arkadaslarda fikir beyan ederler hepberaber çözüm buluruz
Ben farketmedim arkadasa sordum kara bisey vardi attim dedi öyle sey olmaz ne tohumu ise yararsa senin olsun dy yemin etti hafta sonu gidip arayacak

Mal bulanındır

BELKIDE INSANLARIN ELINDE KALAN SON SEY UMUTLARIDI
Ben farketmedim arkadasa sordum kara bisey vardi attim dedi öyle sey olmaz ne tohumu ise yararsa senin olsun dy yemin etti hafta sonu gidip arayacak
Gene sizinki maasum adamlar mekanı açarken sikkeleri altınları kürekle hafriyata.karistiriyi farkında olmadan onlara ne diyeceen....sona benim gibi kuntizlerde gelip açılmış yerleri tarayıp bulup ekmeemize bakıyoz corbamizi kaynatiyiz...birinin çöpü diğerinin ekmegidir bu kuralı severim

Cann

Editör
Küpün şekli nasıldı ağız kısmı yönünde dolusu görülmüş bir gerçektir topraktan bu anlaşılır

Cann

Editör
Yüzü zeminde ise alta doğru devam edin

Gönül_Eri

Moderatör
Moderatör
Yuzun kapakti yani ters Cann
Hayırlı akşamlar. İlk sayfada 2.ci boş küp demişsiniz eğer bu küpleri tek bir alandan üst üste bulduysanız aşşada 3.cü küpe ulaşma ihtimaliniz çok kuvvetli. 2 boş küpten sonra dolu küpe ulaşanlar olmuştur çevremizde.

ipek yolu

Aktif Üye
Hayırlı akşamlar. İlk sayfada 2.ci boş küp demişsiniz eğer bu küpleri tek bir alandan üst üste bulduysanız aşşada 3.cü küpe ulaşma ihtimaliniz çok kuvvetli. 2 boş küpten sonra dolu küpe ulaşanlar olmuştur çevremizde.
Bos kuplerden muze acicam kendine o derecedeyiz bos cikti birak baska yere dy dy