Boş oda

Efecan83

Member
Selam ustalar bizim bir ev var eski kiliseye 100 metre mezarlıga 15-20 metre uzaklıkta o evde kullanılmayan sonda boş bir odası var bu odada saat,telfon vesaire elektronik her türlü eşya çalışmıyor veya biraz zamanla bozuluyor. Burasıni sordumdum arkadaşın bir hocası vardı gelip baktı burada bir gömünün olduğunu ancak altın olmadığını parıldayan bir malzemenin olduğunu söyledi. Buna ne kadar güvenebilirim orda dedigi gibi birseyin olması doğru olabilirmi oda hakkında anlattıklarım neye işarettir.!

Efecan83

Member
Allah için bunu okuyan varmi acaba aranizda bir yorum bile yok

nik

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Her zaman var konuna gelelim bahsetmiş olduğun konu bana inandirici gelmedi hocanin söylediği gibise neden neden çikarmiyor demeki üyle birşey yok hoca salan söylemiş .
Değerli kardeşim bu tür ben hocayim diyenlere sakin inan mayin bunlarin cümlesi sahtekardir.
şimdi değerli kardeşim senin odan cukurdadir veya duvarlari çok kalindir nem veya rutubeten dolayi eletronik cihazlari çabuk bozuluyor senin çok yakinindan telsiz vericisi vardir ondan çekmiyor şimdilik bu kadar sonra devam ederiz geç oldu iyi geceler diliyorum .

uçmuş

Süper Moderatör
Süper Moderatör
ALLAH ALLAH konu ilginç yorum .. ALLAH ALLAH daha da ilginç ...arkadaşım sen hocaya burada olan şeyi çıkart dedinmiydi ?

veya hoca ben bunu çıkartayım dedimiydi .. bu konuyu biraz aç ta yorum yapılırsa anlattığın şeyle alakalı yorum yapılsın bari

sen anlatmadığın şeyle alakalı yorum aldın sonuç alamaz sın .....ve alamadında ... şimdi biraz daha teferruatlı anlat da yorum ona göre gelsin ..

bu arada hocalar sahtekardır hocalar yalancıdır hocalar düzenbaz dır bu formülü kafana yerleştir böyle 1 önyargın kesinlikle ve kesin likle aklında olsun ...

haaa bu arada okula mokula gidiyosan da okuloda hocaya ya hoca sen ne anlatıyon sen sahtekarın yalancının 1 i sin demeyesin ...

biz insanları tanımadan ARKASINDAN sahtekar yalancı olduklarını söyleriz .. sende böyle 1 bilgiye sahip ol ... kolay gele

Efecan83

Member
uçmuş kusura bakma ama gercekten yaptıgın yorumdan ismin gibi uçmuş olduğunu düsünüyorum.
Tüm hocalar sahtekar degildir bu yorumlarınıza kesinlikle katılmıyorum onun haricinde okuldaki hoca ile anlatmış olduğum hoca yı birbirinden ayırd edebilecek kapasitedeyim arada alaycı bi tavrın olmuş hoş degil. Konuyu gerektigi gibi anlattım evin bulunduğu yeri ve odanın halini daha ne kadar konuyu açabilirim ki.

PiSaGoR

Engellendi
Anlamak istediğiniz kadarını deyil tamamını okuyun
Ama anlayarak okuyun
Kiliseye 100 mt
Mezarlığa 15 /20 metre ve mezarlık tarafında kalan bir evden bahsediyoruz
Bu ev hafif mezarliktan yuksekte yadaezarligin alt kisminda büyük ihtimalle kalıyor

Bulabilirsem bir video ata cam
Az sonra bir bakayim

Efecan83

Member
PiSaGoR hocam ilginiz için tesk.ediyorum. Allah razı olsun..