Boşluk bulmada 15 cm

Şirvan

Operatör
Etkisi 15cm derinlikse bir işe yaramaz 2..3 mt ise denemek lazım

murattırosso

Hakimiyet ALLAH 'cc'dır.
Süper Moderatör
Inşaat için kullanılan bi cihaz. Duvarın içindeki boru ve kablo yu tespit için. İş yapmaz haklısın Şirvan

orkun

Engellendi
Özelliğini Alman sayfalarında araştırdım.

Demir, Çelik, Bakır ve Betonda azami 15cm
Tahta 4cm
Kablo 6cm

Şaşma oranı +- 5mm

orkun

Engellendi
Kayalarda kumbara (Kasa) aramak için uygun olabilir.

Demir gibi Metaller
Demir olmayan Metaller gibi arama özelliği var.

Metin777

Aktif Üye
Cat s60 model cep telefonu var. Dünyanın ilk termal kameralı cep telefonu. Isı yı ve ısı farkını ölçer. 30 metre ilerdeki canlı hedefi net gösteriyor ama ne kadar derine iner bilmiyorum. Zemindeki ısı farkından dolayı bize boşluk konusunda yardımcı olabilir. Bir inceleyin derim. Yeni telefon alacak arkadaşlar bu telefonu alırsa belki gece işine yarayabilir

Deli32

Aktif Üye
Cat s60 model cep telefonu var. Dünyanın ilk termal kameralı cep telefonu. Isı yı ve ısı farkını ölçer. 30 metre ilerdeki canlı hedefi net gösteriyor ama ne kadar derine iner bilmiyorum. Zemindeki ısı farkından dolayı bize boşluk konusunda yardımcı olabilir. Bir inceleyin derim. Yeni telefon alacak arkadaşlar bu telefonu alırsa belki gece işine yarayabilir
Bi asker olarak soyluyorum. Termal kameralar forum ve site dahilinde hiçbir işe yaramaz. Isıya duyarlıdır ve ölüde zaten vücut ısısı yoktur. Ki ilgi alanımızda bulunan ölülerden sadece kemikler kaldığınıda da düşünürsek vakit kaybı olur

Deli32

Aktif Üye
Metal duyarlı cihazlar yada boşluk tespitinde kullanılan aparatlardan tavsiye verirseniz daha faydalı olacaktır. Teşekkür ederim

Metin777

Aktif Üye
Bi asker olarak soyluyorum. Termal kameralar forum ve site dahilinde hiçbir işe yaramaz. Isıya duyarlıdır ve ölüde zaten vücut ısısı yoktur. Ki ilgi alanımızda bulunan ölülerden sadece kemikler kaldığınıda da düşünürsek vakit kaybı olur
Yer altındaki elbette soğuktur ben boşluk olan zemin ile normal zemin arasındaki ısı farkını yakalaya bildiğine değinmek istedim. Gece çalışılırsa da yanınıza yaklaşan bir canlıyı rahatlıkla fark edebileceğinizden

Deli32

Aktif Üye
Yer altındaki elbette soğuktur ben boşluk olan zemin ile normal zemin arasındaki ısı farkını yakalaya bildiğine değinmek istedim. Gece çalışılırsa da yanınıza yaklaşan bir canlıyı rahatlıkla fark edebileceğinizden
Termal kameranın boşluk olan Bi zeminde ısıyı algılama olasılığı 0 ki boşluk olan Bi zeminde ısı olacağından da emin değilim.

saftilki

Moderatör
Moderatör
bende onun başka bir marka olanı var, metal boşluk ve çizgi lazer +terazi
boşlukta çok yanıltıcı, tahta köpük kömür gibi emarelerde de boşluk algılıyor