Britanya sikkesi

Raziye

Yeni Üye
Hemen cevap yazdiginiz icin tesekkur ederim, bu degerli şey yasalmi nasil elden cikarabiliriz.

Raziye

Yeni Üye
Attiginiz siteleri inceledimde dudagim ucukladi, gercekse cok sevindim. Müze yada koleksiyoncu bakarmi sagolun.

Marco

Bilgili Üye
Ustam bu sikkeyi müze veya koleksiyonculara verebilirsin.Bunlar yasal. Ancak üzerinizde çok fazla taşımayın. Parça güzel. İnşallah orijinaldir öyle duruyor. Mal bulanındır Saygilar.Ustam konu hakkında tavsiyenizi alalım.

Raziye

Yeni Üye
Ustalar cevap yazmadı ;(, onların yorumlarını da,bekliyorum teşekkürler

epy

Süper Moderatör
Süper Moderatör
SAHTE.Başınız ağrımaması adına alışverişte bulunmayınız.arka yüzdeki binicinin vücut netliği imalatta erimiş gitmiş.EMT oluşu çok net ve bariz.en alt sağdaki figür veya baskıyı yapanın baş harflerden oluşan mührü hiç görünmüyor.atın altında ezilen canavarın tırnakları da hiç kalmamış.(artık nasıl canavarlık yapacaksa).SICAK BASKIDA veya özellikle KAPLAMADAKİ malzeme FAZLALIĞI küçük ayrıntıları satıhta ince bir katmanla kıvamlı dolgunluk yaparak figür derinliği ve netliğini bulanık bir görünümle bozmuş.sathın da puslu ve bulanık durması bunun sebebi.ince kılcal kanal ve net derinlikler kayıp.kaplama malzemesi fazla gelip işçiliği sıfıra düşürmüş (inceltilmeyen yağlı boya veya eski soba borularının yaldızlanma görünümü .).ayrıca mermer üzerinde metali adına tınısını bi dinleyin bakalım sarı kız nasıl cevap verecek. velhasıl süs olarak saklayın.

Son düzenleme:

Raziye

Yeni Üye
Sagolun cevap verdiğiniz için, baskı sahte ama kendisi altın olabilirmi. dişimle ezdim ateşle yaktım belirti vermedi, başka nasıl anlıyabilirim

epy

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Sagolun cevap verdiğiniz için, baskı sahte ama kendisi altın olabilirmi. dişimle ezdim ateşle yaktım belirti vermedi, başka nasıl anlıyabilirim
Altın altınsa muamelesi de öyledir.Altın merttir delikanlıdır karakterlidir şahsiyetlidir. tavizi olmaz.sahteyi sevmez.zaten bende kendisini bu sebeple çok seviyorum.Ayrıca kuyuma getirip öğrenebilirsiniz.

Son düzenleme:

GencKoleksiyone

Aktif Üye
Hocam para sahte. Sahibinden, Letgo ve benzeri sitelerde araştırma yaparsanız, dolandırıcıların yemi geçim kaynağı oldu bu para. Hepside sahte. Küştür varlıklarındad araştırabilirsiniz sizinkinin birebir aynıları mevcut sahte sikke olarak. Satmaya kalkmayın dolandırıcılıktan başınız ağrıyabilir, ister hatıra olarak saklayın ister çöpe atın ustam.

Mal bulanındır

BELKIDE INSANLARIN ELINDE KALAN SON SEY UMUTLARIDI
Ustam bu sikkeyi müze veya koleksiyonculara verebilirsin.Bunlar yasal. Ancak üzerinizde çok fazla taşımayın. Parça güzel. İnşallah orijinaldir öyle duruyor. Mal bulanındır Saygilar.Ustam konu hakkında tavsiyenizi alalım.
Ruzgar esiyii.. soguk issiz birbasina
Buralarin zabahi gec olur metal objeyi disleyip koklayip cinsini ogrenmekte bir erdemdir.amma yapmamak gerek.empati yapmak gerek.coook yanlis anlasilmis bu gomu define isleri....

Marco

Bilgili Üye
Ruzgar esiyii.. soguk issiz birbasina
Buralarin zabahi gec olur metal objeyi disleyip koklayip cinsini ogrenmekte bir erdemdir.amma yapmamak gerek.empati yapmak gerek.coook yanlis anlasilmis bu gomu define isleri....
Ustam, tavsiyen için teşekkür ederim. Senin yorumlarini okudugumda, en az üç defa okuyorum.Kalemin sağlam ustam, seni bu yüzden seviyorum. Daha sizden öğreneceğimiz cookkk bilgi var. Hürmetler ustam. ?