Bronz cubuk

Konyali4242

Yeni Üye
Arkadaslar bronz cubuk yapasim var
Sirf icindeki karimsimlar icin
Yapan eden bilgisi olan veya bu konuda arastirmis olan varsa bi yol katedelim ???

KULT

Aktif Üye
Tmmdir vazgectim bu fikirden ?
Ustam çubuk mevzusunun üstüne çok düştüğünüzü farkettim. Bana 1 hafta kadar müsade edin size iki ayrı çubuk yapımını ölçülerine kadar vereceğim. Biri boşluk için diğeri metal için. Bu ikisini yaptığınız takdirde başka hiçbirşey araştırmanıza gerek kalmayacak. Şimdilik biraz sabır. Selametle...

Konyali4242

Yeni Üye
Ustam çubuk mevzusunun üstüne çok düştüğünüzü farkettim. Bana 1 hafta kadar müsade edin size iki ayrı çubuk yapımını ölçülerine kadar vereceğim. Biri boşluk için diğeri metal için. Bu ikisini yaptığınız takdirde başka hiçbirşey araştırmanıza gerek kalmayacak. Şimdilik biraz sabır. Selametle...
Aynen atlamayan sasmayan bisey icat edecem.ins. simdilik 10 cesit mineral asit topladim.hibrit kilikli biseyler yapmaya calisyorum.kromprinc gumus aleminyum celik.kaynak tellwri.bakir. guzel fikirle iyi biseyler cikar diye dusunuyorum

KULT

Aktif Üye
Aynen atlamayan sasmayan bisey icat edecem.ins. simdilik 10 cesit mineral asit topladim.hibrit kilikli biseyler yapmaya calisyorum.kromprinc gumus aleminyum celik.kaynak tellwri.bakir. guzel fikirle iyi biseyler cikar diye dusunuyorum
Ustam o içeriklerin hepsini hatıra olarak bı kıyıda sakla. İnan içerik muhabbeti bu işin püf noktası değil. Ayrı ayrı mineral toplamana gerek yok. Çankırı kaya tuzu aktarlarda kilosu 3 lira 50 kuruşa satılıyor. İçinde 84 çeşit mineral var. Google'dan mineral seti satın al yaz 124 çeşit mineral taşı koleksiyon paketi halinde satılıyor. Ama mevzu bu değil. 1 hafta müsade et. Bu you tube çubukçularından kaç tanesini gömeyim ( çünkü yine palazlanıp kaşınmaya başladılar)sayfada hayalindeki iki çubuğun yapımını püf noktalarına kadar paylaşıcam. Selametle...