Bu adam neyi bekliyor?

kazama

İnanıyorsan denemeye değer !
Feda ustam :) .Tabiki oralarda şüpheli ama ben konuyu hortlatmak istedim sahtedostlar ustamız burayla ilgili az görsel yüklesin diye.
Bunu toyalp usta belirtmiş sol altta ki dayama kayanın gerisi giriş ,odanın örmeleri ortaya çıkmış .Ama işte daha önce açıldımı açılmadımı onu bilemiyoruz :203:

Feda

Bilgili Üye
kazama anladim ustacim :) yalniz toyalp ustamin belirtmis oldugu dayama sanki acilmis gibi dursada insanin aklina su geliyor,kim isini bitirdikten sonra geri kapatir?siz rastladinizmi eski haline getirip olay yerinden ayrilani? Ben gormedim.ama acilmadiysa da neden oyle sonradan koymus gibi duruyo dimi? :) sahtedostlar ustamiz acabalarimizi bize anlaticak bence...

Feda

Bilgili Üye
Yada belkide daha geriden fotografi olsa geri kalan yeri aciktir

Balkır

Member
Yaşadığı dönemde yüceltilmiş bir krala ait kaya mezarı. Merdivenlerin en üstünde düz bir zemin ya da ana kayayı ara. Adak yeri ya da mezar olabilir. Basamaklarda ya da etrafta küçük hediyeler, murç izleri falan bulabilirsin. Bunlar yanıltma amacıyla o dönem konmuş şeylerdir. Mezara ulaştığın taktirde çok büyük hediyelerle karşılaşabilirsin. Son olarak muhafızı olan bir kaya mezarı tuzaklarla doludur. Zengin olayım derken canından olma...