Bu da mı gol değil?

Wintoloji

Yeni Üye
bulunduğu alan yamaç sanırım.

aşağıda dere yatağı su var mı? suyu tepeye götürmek için tepenin etrafına dönen dere yatağından başlayan bir patika var mı ?
ilk paylaşımın arkasından akarsu geliyor 5 metre arkasında çeşme var çeşmenin önünden patika yolu geçiyor. 300 400 metre aşağısında o oyuk yuvarlanmış kaya var.
Dere dediğimin 500 metre üstünde ipek yoluna bakan devasa kaya var bölgeye çok hakim
Screenshot_20230129-230159_WhatsApp.jpg

Wintoloji

Yeni Üye
çeşme araştır. bölgede eski yerleşim var mı ?
Rivayete göre o derede 1 tane altın bilezik bulunmuş verdiği adam bunun decamınıda çıkar demiş.
Bölge çok zengin bölge ustam 2 3km çevresindeki alanda dedeler şişle mezar çıkartırlarmış hepsi fakir en fazla gözle görülür yüzük gördüm değerli, sikkelerin haddi hesabı yok değersiz dedeler kayalara odaklamamış düz arazide fakirleri bulmuşlar bizde ağalarına bakalım dedik rastgele.

28karayel28

Moderatör
Moderatör
Neye göre go olsunki, gol olması için şut çekmek lazım şut çekmek içinde pozisyona girmek gerekli varmı iz emare

Wintoloji

Yeni Üye
Neye göre go olsunki, gol olması için şut çekmek lazım şut çekmek içinde pozisyona girmek gerekli varmı iz emare
Üstad yavaş yavaş atıyoruz işte, 2 paylaşımım yeterli değilmi iz emare için yavaş yavaş üstad ilgilenen oldukça doğru bilgi kaynağı verdikçe sohbet bilgi alışverişi çerçevesinde ilerletmeyi düşündüm konuyu :)

28karayel28

Moderatör
Moderatör
Üstad yavaş yavaş atıyoruz işte, 2 paylaşımım yeterli değilmi iz emare için yavaş yavaş üstad ilgilenen oldukça doğru bilgi kaynağı verdikçe sohbet bilgi alışverişi çerçevesinde ilerletmeyi düşündüm konuyu :)
Hayırlısı olsun inşallah usta, var ise başka resimleride atınız O şekilde bence daha ilerleyebilirsiniz onlara göre yorumlar daha sağlıklı olacaktır, yinede siz bilirsiniz vurduğunuz gol olsun usta

Wintoloji

Yeni Üye
Hayırlısı olsun inşallah usta, var ise başka resimleride atınız O şekilde bence daha ilerleyebilirsiniz onlara göre yorumlar daha sağlıklı olacaktır, yinede siz bilirsiniz vurduğunuz gol olsun usta
saygılar üstad eksik olmayın iz emare konusunda buraları kirmeit parçalarına horasanları atıp kirletmek istemedim orayada kadar konuya vakıfız. Zemin maç oynamaya el verişli :) işaretler konusuna şu oyma taş(yerinde değil yuvarlanmış)çam yaprakları kapatmış koptuğu yeri. O oyma taş ve de şimdiki atacağım dikili taş hakkında bilgilerinizi paylaşırsanız biraz daha yaklaşırım ilerleyen günlerde olumlu olumsuz dönüş yaparım inşallah desteğinizle

defi

Bilgili Üye
ilk resimdeki kayanın üstündeki oyma toprağa kadar iniyorsa aşağı doğru bakılabilir inmiyorsa kanalın bir ucunda belirgin bi murç izi varmıdır o yöne bakılır diğer kayada baltacık işaretleri l yapmış