Bu da Şelalemiz

Efendi51

Bilgili Üye
Bu şelaleyi tesadüfen buldum ustalar, yapma olabilir mi bilmiyorum ama çok kuytu bir yerde aşağı inseniz geri çıkılmaz, karşısıda DOMUZ GİRMEZ ORMANLARDAN, yani inip bakamadım ama sizlerle bir paylaşayım dedim, ilginize çok teşekkürler, buyrun abiler

kaynak

Yorumlarım resmi kazılar için geçerlidir.
Taş işaret için biçilmiş kaftan nacizane üzerinde net bir emare göremedim

Efendi51

Bilgili Üye
@kaynak ustam teşekkürler ilginize, evet bende ondan burası yapma şelale gibi dedim, ondan paylaştım, burda şelale olduğunu yaşım 50 üzeri bilmiyordum, çocukluğum gençliğim burda geçti, çubukla gezerken buraya geldim, ama aşağı inemedim, tekrar yoklamak gerekecek, hayırlısı olsun abiciğim

sepetkaya

Editör
Efendi51 ağabey bura şelale değilde şelalecik desek bu görüntü den yanılmaz herhalde.. dikkate değer bir şey göremedim, anlaşılan siz oraya inip bakmadan dikkatimizi birşey çekmicek gibi geldi kolay gelsin...

R00T

Profesyonel
Co Admin
Şarlak deriz biz.Lakin şarlağa dair yine işaret ve varitaşlar olmalı.Bunları bulur isen anlam kaanır.

Efendi51

Bilgili Üye
iki dere burda birleşiyor

sepetkaya kaynak ustalarım emeğiniz için çok teşekkürler, ilgi alanıma neden girdi, iki dere burda birleşiyor aynı zamanda ustalarım, çizdim şekildede şelale-2 büyük dere şelale-1 tali küçük dere ama ikiside şelale olarak aynı havuza düşüüyor suyu burda birleşiyor yani

kaynak

Yorumlarım resmi kazılar için geçerlidir.
Cihazın varmı?

sepetkaya

Editör
Evet konum olarak dikkat çekici olabilir, fakat şelale 1 dediğin yerin giderini kesip, şelale 2'ye vermiş olmasınlar.. şelale 1 dediğin yeri yakın çek dikkat et bir emare görebilecekmisin.. birde üst tarafları kontrol et efendi ağabey .

Efendi51

Bilgili Üye
sepetkaya ustam teşekkürler, 1 ve 2 ayrı dereden geliyor burda birleşiyor, Mal bulanındır ustam teşekkürler, kaynak ustam çubukla bakıyorum cihaz yok şimdilik teşekkürler

Metalicvoice

Operatör
Ekli dosyayı görüntüle 236325

Herhangi bir emare görülmüyor. Alt havuzda geriye doğru bi girinti var galiba. İçinizde uhde kalmasın diyosanı yan duvarları ve yakınını temizleyip tekrar resimleri atınız belki birşeyler çıkar... rastgele...