Bu gövercin içn görüşleriniz...

R

remuss

Misafir
Gönderilmiş olan bir potsohp için bu resimde kurbağa var bana cizin denmiş kimsede yanıt vermemiş bende ters düz edip kurbagayi görmesini sağladım
Hepsi bu tatar ayrıca konuyla alakaliymis
Bu yorum banaysa yorumu benim yorumumu kaldirabilirsin
Kirlilik yapmaması bakımından ok.
az sus ya sabah sabah geyik yapma sana çiz denmedi başkasına dendi espri idi aradaki inceliği anlasan konuyla alakali olduğunu çözer sin

tatar26

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Gönderilmiş olan bir potsohp için bu resimde kurbağa var bana cizin denmiş kimsede yanıt vermemiş bende ters düz edip kurbagayi görmesini sağladım
Hepsi bu tatar ayrıca konuyla alakaliymis
Bu yorum banaysa yorumu benim yorumumu kaldirabilirsin
Kirlilik yapmaması bakımından ok.
hayır hitap şekline dikkat et ben burada daha kimsenin yazısını silmedim haberin olsun ben konuyu dağıtmayın dedim sadece

PİLAVCI

Engellendi
az sus ya sabah sabah geyik yapma sana çiz denmedi başkasına dendi espri idi aradaki inceliği anlasan konuyla alakali olduğunu çözer sin
Susmam susmamda neyse
Karar verdim muhalefet olmayacam
Kimseye karisiyacam
Inogresin bundan sonra yazacaklarini gormeyecem
Istersen arkamdan küfür et
Artık yönetimin adaletine bırakıyorum

PİLAVCI

Engellendi
hayır hitap şekline dikkat et ben burada daha kimsenin yazısını silmedim haberin olsun ben konuyu dağıtmayın dedim sadece
Şimdi siz o alintida ne buldunuzda benim goremedigim hitap şekline dikkat et diyorsunuz ?6 kere okudum ben birsey bulamadım lütfen beni aydinlatirmisin kusurum varsa yine affola ama orda birsey görmedim gören varsa banada soylesin

tatar26

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Şimdi siz o alintida ne buldunuzda benim goremedigim hitap şekline dikkat et diyorsunuz ?6 kere okudum ben birsey bulamadım lütfen beni aydinlatirmisin kusurum varsa yine affola ama orda birsey görmedim gören varsa banada soylesin
bana da dik bir yazı gibi geldi... tatar falan dediğinden öyle algıladım bende...

PİLAVCI

Engellendi
bana da dik bir yazı gibi geldi... tatar falan dediğinden öyle algıladım bende...
Sana öyle gelmiştir tatar kardeş
Ne diyem abi mi diyem ?
Içimden gelecek yada saygı duyacam
Ama tanımam etmem belki beden büyük belkide yaşça kucuksun
Bilemem tanisikligimiz yok tanımam etmem
Karşımda ki kişinin ne olduğunu kim olduğunu çözmeden eyvallah etmem
Kime ettiyse.m darbeyi ondan yedik
Benim de hayat felsefem bu kardeşim
Türkçe esnek bir dildir uzatmanın anlamı yok kanaatimce zaten her konuda bir musubet beni bulur sen iyi birisin bugünden önceki gozlemlerime göre açıkçası şaşırdım sabah sabah

tatar26

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Sana öyle gelmiştir tatar kardeş
Ne diyem abi mi diyem ?
Içimden gelecek yada saygı duyacam
Ama tanımam etmem belki beden büyük belkide yaşça kucuksun
Bilemem tanisikligimiz yok tanımam etmem
Karşımda ki kişinin ne olduğunu kim olduğunu çözmeden eyvallah etmem
Kime ettiyse.m darbeyi ondan yedik
Benim de hayat felsefem bu kardeşim
Türkçe esnek bir dildir uzatmanın anlamı yok kanaatimce zaten her konuda bir musubet beni bulur sen iyi birisin bugünden önceki gozlemlerime göre açıkçası şaşırdım sabah sabah
vallaha bende yaş olarak çok büyük sayılmam 35 lerdeyim .. bende öyle atmıydı kurbagamıydı resimler falan konudan uzaklaşmayalım demek istedim sadece çok polemiğe giren biri değilimdir normalde amaç yardımcı olmak sadece bende eyvallah etmem... tatar kelimesi belki eskiden birinden böyle dik duyup vurduğum aklıma geldi eski kayınpederi boşanırken adliye önünde seni dağa kaldıracam tatar dedikten sonra bir kaç el sıkmışlığım ve kasti adam öldürmeye teşebbüsten biraz dilenmeye çekildiğim olmuştu belki o tetiklend, şimdi huzura erdim ama sinirlenmiyorum emanetler validede işte.. tesbih elde ya sabırla geçiyor hayat :)) sıkıntı yok o zaman .. bu pilavcı ismi nerden acaba ? merak işte..

PİLAVCI

Engellendi
vallaha bende yaş olarak çok büyük sayılmam 35 lerdeyim .. bende öyle atmıydı kurbagamıydı resimler falan konudan uzaklaşmayalım demek istedim sadece çok polemiğe giren biri değilimdir normalde amaç yardımcı olmak sadece bende eyvallah etmem... tatar kelimesi belki eskiden birinden böyle dik duyup vurduğum aklıma geldi eski kayınpederi boşanırken adliye önünde seni dağa kaldıracam tatar dedikten sonra bir kaç el sıkmışlığım ve kasti adam öldürmeye teşebbüsten biraz dilenmeye çekildiğim olmuştu belki o tetiklend, şimdi huzura erdim ama sinirlenmiyorum emanetler validede işte.. tesbih elde ya sabırla geçiyor hayat :)) sıkıntı yok o zaman .. bu pilavcı ismi nerden acaba ? merak işte..
Dikkatini çekerim o ismi kullanıyorsunuz :)
Profilinize bir kac kez baktım başka isim bulamadım hatta 4 kez ekran yakınlaştırdı m
Acaba yanlis mi yazdım diye ?

Bu arada konu dagilmasin dedikçe laf lafı açıyor
Dilerseniz bir ilk yapıp gereksiz yorumları kaldırabilirsiniz

PİLAVCI ismi ...
Üyelik alırken
PILAV YIYORDUM BOL kepcapli
Kara kara düşünür ken birden
Bir telefon geldi
Ne yapıyorsun nerdesin ?
Dedim pilav yiyorum yolda yim
Bu arada o tobusteyim elimde pilav durakta aldım pilavı otobüse bindim

PILAV YIYORum diyince konuşma esnasında tak jeton düştü dedim tamam buldum
PİLAVCI olsun dedim
Telefonu kapadim ve PİLAVCI nickiyle üyelik aldım :)
Isimlerden çok kişilikler önemli

Kendi çizgisinden çıkmayan insan bana göre en sağlam insan
Ama bir anliginada olsa o çizgiden ödün verip sasarsa bilinki devamı gelecektir o çizginin bir anlamı yok artık

Kendi çizgisinden gittiği sürece herkesçe ne kadar kinan sada bence saygı duymak gerek
Çünkü o kişinin doğrusu da o demek

Allah c.c sabır versin

Haddim olmayarak sana bir çift nasihatim olacak
Onu aklına bir köşeye kazı
Benim saçlar sakallar beyaz dün bu siteden benle yaşıt birisiyle görüştüm ona baktım o bana baktı
Aramızda dünya kadar fark
Ozel e yazacam nasihati müsade varsa

tatar26

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Dikkatini çekerim o ismi kullanıyorsunuz :)
Profilinize bir kac kez baktım başka isim bulamadım hatta 4 kez ekran yakınlaştırdı m
Acaba yanlis mi yazdım diye ?

Bu arada konu dagilmasin dedikçe laf lafı açıyor
Dilerseniz bir ilk yapıp gereksiz yorumları kaldırabilirsiniz

PİLAVCI ismi ...
Üyelik alırken
PILAV YIYORDUM BOL kepcapli
Kara kara düşünür ken birden
Bir telefon geldi
Ne yapıyorsun nerdesin ?
Dedim pilav yiyorum yolda yim
Bu arada o tobusteyim elimde pilav durakta aldım pilavı otobüse bindim

PILAV YIYORum diyince konuşma esnasında tak jeton düştü dedim tamam buldum
PİLAVCI olsun dedim
Telefonu kapadim ve PİLAVCI nickiyle üyelik aldım :)
Isimlerden çok kişilikler önemli

Kendi çizgisinden çıkmayan insan bana göre en sağlam insan
Ama bir anliginada olsa o çizgiden ödün verip sasarsa bilinki devamı gelecektir o çizginin bir anlamı yok artık

Kendi çizgisinden gittiği sürece herkesçe ne kadar kinan sada bence saygı duymak gerek
Çünkü o kişinin doğrusu da o demek

Allah c.c sabır versin

Haddim olmayarak sana bir çift nasihatim olacak
Onu aklına bir köşeye kazı
Benim saçlar sakallar beyaz dün bu siteden benle yaşıt birisiyle görüştüm ona baktım o bana baktı
Aramızda dünya kadar fark
Ozel e yazacam nasihati müsade varsa

yazyaz

Asil

Aktif Üye
Ne ilerden ne geriden sağından solundan hiç foto gelmiyecek bir işaret. Konu sahibi 3 resim atmış hepsinden bir tane. Cevap ortada arkadaş göndermiş. Mış. muş. O arkadaşı ara tlf ile 3 -5 resim atsın. Değilmi güzel kardeşim. Şaibeli işaretler yüzünden de kimse kimseyi kırmasın.. Ha idda edeceksin yer biZde diye"" at güncel fotorafları bende senden özür dileyeyim..

R

remuss

Misafir
Bende küfür falan olmaz pilavcı ömer hattab ustanın samimiyetine dayanarak bir espri yaptım oda cvp yazdı olay bu
biri gidiyor biri geliyor valla anlamadım
işarete gelince başta söyledim kendi çekmemis ark
devamı geleceğini sanmam konunun

adil_e

Aktif Üye
Ekli dosyayı görüntüle 125843

arkadaşım mrb. 2 cücüğünde gagası aynı yönü gösteriyor cücüklerin gagası istikametinde araştır. bide 2. cücük sankim yuvaya yatmış görüntüsüde veriyor ayrıca alt kısmıda bunu destekler nitelikte. alttarafı sonradan kapatılmış gibi duruyor. yoklayı verirsen...