bu hangi doneme ait

_Mithra_

🇹🇷 M¡₺ŕ@ 🇹🇷
Moderatör
aslında biliyorsunuzdur ama yine de hatırlatayım; burası sit alanıdır
komplike bir antik yaşam alanı olduğu belli
sizin videolarını çektiğiniz alan yüksek statülü kodamanların mezarlarından geriye kalan
en kodamanı da 00:50 de mezarı görünendir
müsait bir zamanda yüzeysel bir tek tek cihazıyla ava çıkın belki ele bişey gelir
dikkatli olun ama sit alanında cihazla yakalanmanın cezası ağırdır

_Mithra_

🇹🇷 M¡₺ŕ@ 🇹🇷
Moderatör
evet bol bol tahıl ambarı
o kadar kışlık buğdayı başka nerede nasıl saklanacaktı ki

nedim

Member
burayi kis geldimi hergun kaziyorlar hic yakalanan olmadi bizim tarlamiza cok yakin alt tarafi piknik alani ben cok ugrasiyorum amasonuc alamadim birde pek bekleyen yok gunduz makinayla bile geziyor

_Mithra_

🇹🇷 M¡₺ŕ@ 🇹🇷
Moderatör
burayi kis geldimi hergun kaziyorlar hic yakalanan olmadi bizim tarlamiza cok yakin alt tarafi piknik alani ben cok ugrasiyorum amasonuc alamadim birde pek bekleyen yok gunduz makinayla bile geziyor
iyiymiş
sivas mı ?

nedim

Member
meraba arkadas burasi adiyaman bolgesinde ayrica buranin daha bircok yeri sit alaninin disinda olan yeri var orayi cekemedin enkisa zamanda cekip atarim

The Thing

C*
Süper Moderatör
Güzel görseller teşekkürler, sol üst yandaki kayayı da yokla istersen.

nedim

Member
bu acilmis kaya mezarimi mezarsa acaba 3 tane giris niye ayrica ben tesekkur ederimThe Thing

APOLLONUS

Süper Moderatör
Süper Moderatör
bana harman yerleriymiş gibi geldi. yağını bulgurunu pekmezini şarabını vs. hazırladıkları komplike bir alan.

nedim

Member
yarin yurtdisina gidiyorum arkadaslar makine almayi dusunuyorum oneriniz varmi acaba

nedim

Member
meraba arkadaslar gecen dagda gezerken bir cukur gorup kazdim yarim metre kadar cukur dik asagi iniyordu daha sonra once yuvarlak sekilde orulmus taslarla onlari kaldirdim buyuk bir kaya cikti onuda yittim magara cikti ancak bir insan giracekkadar iceri girdim yilan vardi onuelimdekiyle yaraladim bitane kayada catlak vardi oraya girdi magaranin icinde tam tavaninda kirmizi renkle cizilmis carpi isareti vardive kenarlarindayatak dolaplari gibi 6 tane yer vardi tabani 1metere kazdim yanmis odunar ve birde pipo buldum ustu cicek desenli hic anlamadigim ustteki toprak beyazken icindeki kirmizi 1metreden sonra beyaz toprak cikiyor bunun baska odasi varmidir arkadaslar ilk defa boyle birseyle karsilastim carpi isaretine anlam veremedim yilanda gitti bidaha cikmadi

_Mithra_

🇹🇷 M¡₺ŕ@ 🇹🇷
Moderatör
ve sen tüm bunları yaşarken tek kare fotoğraf çekmedin
:244: