Bu haritamı

Amenhotep

Yeni Üye
Orada bariz bir sekilde bir omega işareti goruyorum ama ustalar daha net yorumlar..Hayırlısı olsun..

BulursamKader25

Yaptigim Yorumlar; Resmi Kazilar İcin Gecerlidir.
İlk resimdeki kaya, toprağa-zemine göre yatay mı dikey mi ustam?

Şirvan

Operatör
Omega işareti 2 tane var biri büyük biri küçük. Güzel bir işaret gömüsü değerlidir sarıkız olur. Dere veya tepe nerde

timur964

konularim
üzerinde birde ok işareti var . Şirvan ustamın söyledikleri kesindir dikkate alasın. birde güzel resimleyin

Stavroz

Member
Bulursamkader25 usta kaya zemine yaygın işaretten itibaren zemine iniyor.
Şirvan usta dere sag tepenin ardında sol tepenin ardında işaretin sagına dogru dere var işaretin oldugu yer tepe solu tepe sagı tepe.
Timur964 usta evet ok işaretide var 3 lemede var murç izleride var omega işaretide var ondan sordum haritamı diye bir yerin krokosi gibi fakat neresinin.

timur964

konularim
harita değil daha net resim eklersen başka neler var görünür soygun yememişse işaretler güzel işallah sonuç çıkar hayırlısı Stavroz

Stavroz

Member
Timur964 usta işareti çalı dibinde topragı eşerek buldum tamamen tesadüftü işaretin oldugu kayanın üzerinde 2 murç deligi vardı otları yoldugumda bu delikler çıktı ortaya ona istinaden çalıyı söktüm topragı kazdım işareti gördüm benim düşüncem ana ganimetin yerini anlatan son işaret bu o kadar farklı makina ve telefonlarla çektim en neti bu işarette bi tuhaflık var mercekte net görünüyor çekince dagılıyor işaret burada kiliseye gidip işareti gösterdim anlamam diyen papaz işaret nerede diye sordu işgillendim başka yer söyledim. Bu bölgede ermeni prens krallıgı yaşamış bölge akdeniz yer eski adıyla dağlık kilikya.

timur964

konularim
toplamda 6 resim 5 tanesi tel örgü 1 tanesi net olmayan işaret olan kaya mı belkide doğaldır bu haliyle başka bir şey diyemem kolay gelsin

Şirvan

Operatör
Omega son nokta der lakin mezarda der . Bunu yesbit edecek olan sensin gomüsu sarıkızdir kup içinde olur. Dere yatağı veya yuvarlak veya daire yapan tepe yerlere bakman lazım arazi şekli size hangi yolu izleyeceginizi söyler. Mezarlık alan ise ordadır değil se diğer yazılan şıklara bakacaksın. Selametlen

SUSMUŞ35

Member
bulunduğu yerde dere varmı kardeş kuru veya akar yada eski bir yolda olabilir senin işin orda omega yapan yeri varsa orada işaret bul son noktadırhayırlı olsun

Stavroz

Member
İşaretin tam karşısında gölet var suyu dogal yoldan çıkıyor işaretin kuzeydogu tarafında tepeye çıkan patika yol var biraz omegaya benzer işaretteki omegaya göre tam tersini düşünün işaretin sagına doğru 50 metrede kuru dere var işaretin sagında 100 metrede 2 tepe ardında halen aktif dere var SUSMUŞ35 usta ------USTALAR bu dere ve patika yol işarete uzakmı olur yakınmı aranılan noktayı yakındamı arayayım uzaktamı