Bu haritamı

Stavroz

Member
Timur964 usta bu işaret dogal olsa papaz ısrarla yerini sormazdı sanırım işareti teyit ettirmesem peşine düşmem usta ganimeti çok değerliymiş .

Ibrahım2

Bilgili Üye
Kesin gömü ama buradan anlatmakla olmaz yerinde tesbit gerek mezar degılkı nokta konsun işçilik güzelse işaretin hayırlı olsun kardeş

ragıp

Uzman
@Stavroz

dostum,
omega işaretinin parası altındır, değerlidir, büyüktür
dolayısı ile senin işaretinin bulunduğu konum itibarı ile
omega değil, doğal diye bahsedildi.
definecilikteki en asil işarettir omega
dolayısı ile bulunması gereken konum da asil olmalı
bu sebeple ustam farklı düşünmüştür
ustamın bilgi ve tecrubesi en üst safadadır
Timur ustam saygılar sunuyorum

selametle

jeolog

Co Admin
Co Admin
Ekli dosyayı görüntüle 138914

Paylaşımınızı görünce benim daha önce araştırdığım bir yerdeki işleniş olarak çok benzer bir yapıyı hatırladım. Yürürken kayada yer alan bu kroki vari şekli gördüğünüz istikamette ilerlemenizi ve yaklasık 15 m civarında aynı sırada ikinci ve zayıf bir işareti bulmanız gerekir ardından devam edip yaklaşık 30m. civarında da ana işareti bulmanız gerekir ve ana işaret ile son noktaya doğru ilerlersiniz. Kolay gelsin. Bir yer altı mağarası ile karşılaşmanız olası, doğaldır ve tüneller ile mahzen ve mezarları vardır.

Mirkut

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Birinci resmi ceken kardesin hemen az sol caprazinda mezar olmali. Bosluk bakarsaniz mezari yakalayacaginizi umuyorum. Selametle

toyalp

Bulaşan mazlumun ahıdır.Kainat bu yükü kaldıramaz.
Süper Moderatör
Sanırım ok var ise jeolog ustam haklı. Okun yönünde ve ya tersi yönünde aramalarınızı sürdürün ve unutmayın arayacağınız işaretler sadece omega değil herhangi bir işarette olabilir sonucu omega olacak bir yoldasınız galiba. Selametle

jeolog

Co Admin
Co Admin
Düz araziden aşağı doğru hafif eğim yapan istikamet olmalı.

Şirvan

Operatör
İşaretin tam karşısında gölet var suyu dogal yoldan çıkıyor işaretin kuzeydogu tarafında tepeye çıkan patika yol var biraz omegaya benzer işaretteki omegaya göre tam tersini düşünün işaretin sagına doğru 50 metrede kuru dere var işaretin sagında 100 metrede 2 tepe ardında halen aktif dere var SUSMUŞ35 usta ------USTALAR bu dere ve patika yol işarete uzakmı olur yakınmı aranılan noktayı yakındamı arayayım uzaktamı
Omega son nokta der ama orda degildir patika yoldan tepeye çıkacaksın tepenin güney tarafına bakacaksın. Yorumlara göre adim adım gitmelisin mezarda olabilir arazide olan sizsiniz gözlemlerinizi yapın tepe varsa patika yoldan çikacaksın dere vardır derede farklı olan kaya düz taş y yapan yerlere bakacaksın.gömüsü zordur lakin bunlardan birisidir kardeşim

Son düzenleme:

Pscyhe

Engellendi
Askeri bolge dikkat etmek lazim

Stavroz

Member
Yok askeri bölge değil Pscyhe usta ben işareti buldum aradan 1 yıl sonra bu teller çekildi eglence alanı gibi bir alan genelde boştur ilginç olan burasıda bir tepe işaret tepenin kuzeyinde yere yaygın kayanın yanagında.

SUSMUŞ35

Member
İşaretin tam karşısında gölet var suyu dogal yoldan çıkıyor işaretin kuzeydogu tarafında tepeye çıkan patika yol var biraz omegaya benzer işaretteki omegaya göre tam tersini düşünün işaretin sagına doğru 50 metrede kuru dere var işaretin sagında 100 metrede 2 tepe ardında halen aktif dere var SUSMUŞ35 usta ------USTALAR bu dere ve patika yol işarete uzakmı olur yakınmı aranılan noktayı yakındamı arayayım uzaktamı
yola veya dereye omega nerisinde yapıyorsa 100mtre olur daha fazla daha az olur işaretteki gibi ters veya düz omega yaptığı yerde bir iz emare olamalı bence aradığın orda kolay gelsin

tatar26

Süper Moderatör
Süper Moderatör
alan mezar alanına çok uygun iyi araştırmak şart