Bu işaret hakkinda bilgi alabilirmiyim

acemi5454

Yeni Üye
Valla üstad burdaki ustaların söylemesiyle umutlandım artık gidip bakmak kaldı sabırsızlanıyorum açıkcası, umarım vardır bişeyler.

olcay01

Yeni Üye
Abi sarp yamaç oldugu için çıkamadım vaktim yoktu, yakın zaman içinde yanına çıkarak detaylı foto atarım.Bu işaretin karsısında şelale var biz vaktimizi şelaleye çıkarak harcadık.Detaylı bir arama için haftasonunu iyi değerlendiricem. İlgilendiğin için teşekkürler
Ekli dosyayı görüntüle 179771Ekli dosyayı görüntüle 179771

İşaretlediğim yerlerin kenarlarına bakın horasan tarzı sıvalar varsa büyük ihtimal kapaktır. Ancak kayalar ve yer pek sağlam değil çalışma yaparken dikkatli olun Allah korusun. Bir de dikkatimi çeken şeyler sık sık insan yüzü figürlerine benzettiğim çizimler var. Yer güzel diğer ustaların da yorumu ve daha geniş incelemeyle nihayetlendilir inşallah. Rast gele ..

Smokin

Moderatör
Moderatör
Orayı bizzat incelemek gerek. Şu haliyle işçilik var görünümünde. Ustalar gerekeni söylemiş. Bu yer akyazı tarafında mi ? acemi5454

Son düzenleme:

uçmuş

Süper Moderatör
Süper Moderatör
acemi5454 bu konuyu daha öncede açan senmiydin ... ozaman yorum yapılmıştı sanırım ... ayni konumu devam ediyor ... o konu başkasınamı aitti .....rast gelsin..