Bu işaret hakkında bir fikriniz var mı?

Tastan

Editör
İşlem yaparken taşlar dışında farklı emareler çıktımı işaret hangi yönde derinlik nedir boşluk tespiti metal tespiti yapıldımı.?

Nemesis

Yeni Üye
Taşlar dışında başka farklı bir şey çıkmadı içinden çıkan taşlar çalıştığımız yerin etrafında sık görülen taşlar değil maalesef cihazımız olmadığı için alan kontrolü yapamadık kayanın bittiği taraftan kazmaya başladık

Gönül_Eri

Moderatör
Moderatör
Bölgeye mevcut resimlerden baktığımda taşınmazın gömülmesi için çok müsait görünüyor lakin burda başka işaret olmalı onu bulmalısın. Yada işaretin olduğu yamacın güney doğusuna sağlam bi işin ehli çubukçuya çubuk tuttur....

Nemesis

Yeni Üye
Cihaz ve çubuk için bir kaç kişiyle konuştuk bir netice alamadık biz de burda ki yorumlarlarşa birşeyler yapmaya çalışıyoruz bakalım hayırlısı

dadas_25

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Yukarıda yığma olmalı onu resimle bakalım.

toyalp

Bulaşan mazlumun ahıdır.Kainat bu yükü kaldıramaz.
Süper Moderatör
Bütün yorumları okudum lakin kimse işlem yapacağın yeri ve ya noktayı belirtmemiş kardeşim. Çalışmayı neye istinaden yapıyorsunuz hala aklım almış değil. Şuana kadar elle tutulur bir çalışma sebebi göremedim konu içerisinde. Ustalar sorular sormuşlar lakin sorulara bile net bir cevap vermemişsiniz. Bu durumda ancak kendinizi yormaktan başka bir şey olacağını düşünmüyorum. Bir delik ki belli bir mesafeden sonra devamı bile yok. Yeterli bir araştırma ve bilgi edinme niyeti göremiyorum bu aşamada. Direk çalışmaya başlamak akıl karı değil. Konu çözümlenmemiş sonuç başarısız olacağa benziyor ki bir şey varsa da ulaşamadan bezebilirsiniz. Hayırlı forumlar

Nemesis

Yeni Üye
Etrafında yığıntı yok. Yukarı tarafı ormanlık yapı felanda yok. Kazdığımız yerden kiremite benzer küçük taşlar çıkıyo rahat eziliyo kırmızı.

Nemesis

Yeni Üye
Ekli dosyayı görüntüle 223897Taşın kenarından bu şekilde bir oyuk aşşağıya kadar iniyor. Bu oyuğu takip ediyoruz.Ekli dosyayı görüntüle 223898 Çıkan taştada bu şekilde bir oyuk var elimizfen geldiği kadar bütün soruları cevaplıyoruz. Bir sonuç alırız alamayız bilmiyoruz gene de ilginiz ve fikirleriniz için çok teşekkürler...

Gönül_Eri

Moderatör
Moderatör
Ustam eldeki işaretler çalışma yapmak için yeterli değil. Tabi tercih sizin dilerseniz biraz eşeleyin 3-4 mt farklı bi emare çıkmamış olursa bırakın yormayın kendinizi.

Nemesis

Yeni Üye
Biz de öyle düşünüyoruz bakalım biraz daha uğraşırız bi sonuç alamazsak bırakırız.