bu işaret konusunda yardım

Mushap

Editör
:) gülüp geçmek gerek bazen.

jeolog

Co Admin
Co Admin
ya kusura bakmayın şakamısınız rasmi bizzat ben çektim ne demek fake filan eger insanlarla dalga gecmek için bu forumu kulanıyorsanız ayrı bir şey
Sen yanlis forumdasin, fotografi bizzat kendin cektigini soyleyerek bizlerin seni uyarmamizin hatali oldugunu da belirtmis oldun. Bu saatten sonra paparon ve bu nike ait ip no ile acilacak diger profillerin konulari dalganin girla gecilecegi konular olacaktir.

Not: Konu Fıkra ve Mizah basligi altina tasinmistir.

Son düzenleme:

kazama

İnanıyorsan denemeye değer !
ya kusura bakmayın şakamısınız rasmi bizzat ben çektim ne demek fake filan eger insanlarla dalga gecmek için bu forumu kulanıyorsanız ayrı bir şey
Fotoda aynalama var , resim fake evet .
Bu görüntüyü aldıgınız kamera ile birde kendinizi çekin o zaman sizde 2 tane çıkacaksınız.

Bu muhabbeti 5 yaşındaki çocuk yapmaz , hem aynalı foto çekeceksin hemde bunu ispat edenlere dalga geçmeyin diceksin.
Komik bir durum .

Resmi ortadan bölen kırmızı çizgi aslında sağ ve sol parçanın aynı kare oldugunu açıklıyor.

man_correct

Bilgili Üye
fotoshop diye idda ettiğiniz resimleri masa üstüne indirin mausla sag tıklayıp wordpadle acın sonra adobe diye yazıp aratın doğal zamanla olusan sarkıt

bozoklu

Süper Moderatör
Süper Moderatör
fotoshop diye idda ettiğiniz resimleri masa üstüne indirin mausla sag tıklayıp wordpadle acın sonra adobe diye yazıp aratın doğal zamanla olusan sarkıt
Photoshop lanan sarkıtlar değil, onlar gerçek. fotoğraf aynalama yapılmış.

jeolog

Co Admin
Co Admin
Sarkıt:
YERBILIM TERIMI
mağaraların içinde doğal olarak oluşan, mağara tavanından aşağıya doğru uzayarak sarkan, genellikle koni biçiminde kireçtaşı tortusu.

Koyu renkli (bold) kelimeler onemli...
Bu fotografta sarkit yok. Bu fotografta mirror efecti kullanilmis, fotografi cekerken yapabilecegini sanmiyorum, tripot ve iyi bir goz gerekir, oncesinde de buyuk bir hayal gucu ve ileri duzey gorsel algilama ve yorumlama gerekir ( bu su demek ciplak gozle baktigin bir nesnede veya nesnenin icerisinde veya manzara veya manzara icerisinde gizli olan yansima/aynalama ile ortaya cikabilecek yeni gorseli algilayabilmek). Zekasi ve algilari bu kadar uc noktada olacak bir kisinin bu kadar basit uckagitlarla ugrasmasina gerek yoktur cunku bu bir Allah vergisi yetenek olur ve o kisiye milyonlari kazandirir.

man_correct

Bilgili Üye
ÿØÿà JFIF  ` ` ÿáÀExif MM *      1  . V2   „‡i   ˜ê   J ê  Microsoft Windows Photo Viewer 6.1.7600.16385 2019:09:06 14:42:48 ê   ª ê  ÿá1¸http://ns.adobe.com/xap/1.0/ <?xpacket begin='' id='W5M0MpCehiHzreSzNTczkc9d'?>
<x:xmpmeta xmlns:x="adobe:ns:meta/"><rdf:RDF xmlns:rdf="http://www.w3.org/1999/02/22-rdf-syntax-ns#"><rdf:Description rdf:about="uuid:faf5bdd5-ba3d-11da-ad31-d33d75182f1b" xmlns:xmp="http://ns.adobe.com/xap/1.0/"><xmp:CreatorTool>Microsoft Windows Photo Viewer 6.1.7600.16385</xmp:CreatorTool></rdf:Description></rdf:RDF></x:xmpmeta>

Ekli dosyayı görüntüle 256283

fotografı windowsda bile düzeltdiğinde yukarıdaki bilgileri otomatik fotografa kaydeder bu işle ilgilenen biri bunu bilir ve bu bilgileri resimden siler daha sonra yayınlar (sarkıt) (su yolu)

murattırosso

Hakimiyet ALLAH 'cc'dır.
Süper Moderatör
Batman işareti bu.

karakartal88

Aktif Üye
Foto dagda yedi göller bolgesinde ama zor dostum zorr.takip li bi yerr gecenlerde muhtar dahil hepsi yakalandi.uer gercek ama is cok zor neyi ogrenmek istiyorsun...