Bu işaret ne olabilir değerli ustalar

Tepegöz

Member
Kusura bakmayın foto bir tanedir , bir arkadaş gönderdi bana ne olduğunu bende çıkaramadım , tek foto ile çözüm olmaz ama tek foto ile ne olduğu öğrenilebilir, bu işaret nedir ya da neye benziyor sizce

Ekli dosyalar

eser34

Nasip Vaktine Esir...
Moderatör
Kusura bakmayın foto bir tanedir , bir arkadaş gönderdi bana ne olduğunu bende çıkaramadım , tek foto ile çözüm olmaz ama tek foto ile ne olduğu öğrenilebilir, bu işaret nedir ya da neye benziyor sizce
Sizin de söylediğiniz gibi.
Evet tek resim ile çözüm olmaz ama ne olduğu belli olur. Bunun ne olduğuna gelir isek;
bir işaret olabilir.
Kullanım amaçlı bir taş olabilir
Bir nokta işareti olabilir.
Bir hayvan betimlemesi olabilir.
Kaya kasa olabilir!
Olabilir de olabilir.
Senin de söylediğin gibi, eğer ki çözüm isteyen bir soru ise bu çevre resimleri lütfen!!!

Ayrıca seyyar bir taş gibi geldi bana. Şayet öyle ise üzerine hiç konuşmaya gerek yoktur, çünkü seyyar taşların olması gerektiği yerin dışında ki her anlamı boştur.

Selametle..

Tepegöz

Member
Yok seyar değil üstten çekildiği için seyyar gibi görünüyor , çözüm değil sadece ne olduğunu öğrenmek istiyorum , ben de net birşey e benzetemedim , belki benzeten bilen biri çıkar , işçilik var beli ama nedir bilemedik, saygılar

Ledun

Bilgili Üye
Yakinda kuru bir dere, yagmur yagdiginda sel sularinin aktigi bir dere yataği mevcut mu?

Derenin çatal yaptigi yerdede ada gibi birsey var mi? Bu ada gibi yer yarim adada olabilir, arkasini tepeye dogru vermis bir yarimada da olabilir.

Tepegöz

Member
Yakinda kuru bir dere, yagmur yagdiginda sel sularinin aktigi bir dere yataği mevcut mu?

Derenin çatal yaptigi yerdede ada gibi birsey var mi? Bu ada gibi yer yarim adada olabilir, arkasini tepeye dogru vermis bir yarimada da olabilir.
Vallahi güzel yorum yaptım, olabilir ha bakmak lazım

tr46osman

Aktif Üye
kilise veya hrisitan evinin yapı taşı tahminim :) ustalarda demiş tek foto ile yorum yapmak olmuyor :D