Bu işaret nedir. Nelere dikkat edilmeli.

Gezenti

Bilgili Üye
@Gezenti burasi bariz kspatilmis burayi ac ayikla incele 1 saatde yaparsin acilmis halini icini net resimleyip yukle bakalim.
Bu arada abi bu işaret bunun tepesinde bu isaretleridiklerim orayı gosteriyor. Ozaman. Diğer uçları nedir

Mal bulanındır

BELKIDE INSANLARIN ELINDE KALAN SON SEY UMUTLARIDI
Boşa kürek cekmeyiz herhalde surpriz olsun dediğinnize göre :)
Bosa kurek cekmek bu isin kaderinde var.
30 bin masraf edip 4 gun 100 mtkare izinli kazi yaparsin 3 sey yasarsin.
1.bisey buldugun an tutanak yazarlar oraya çökerler hicbi hak iddaa edemezsin miktiri çekerler.
2.biyer bulursun donem soygunu yemistir 2 sikke bulur ekmeene bakarsin.
3.ekonomik sosyal lojistik anlamda yetersizsindir 5 trilyonluk mal oldugunu tespit edersin bilirsin alamazsin.
Yada se se & si si kanunlarina gore takilirsin ki oda yakalanmadigin surece herseyserbesttir.
Tecrubelerinin toplami yasadiklarin ve yaptiklarindir.
10 sayfa yurumeye gerek yok aktivasyon yap islem anlarini neticeleri ilave et yeter
Bolnasipler kolaygelsin

Gezenti

Bilgili Üye
Bosa kurek cekmek bu isin kaderinde var.
30 bin masraf edip 4 gun 100 mtkare izinli kazi yaparsin 3 sey yasarsin.
1.bisey buldugun an tutanak yazarlar oraya çökerler hicbi hak iddaa edemezsin miktiri çekerler.
2.biyer bulursun donem soygunu yemistir 2 sikke bulur ekmeene bakarsin.
3.ekonomik sosyal lojistik anlamda yetersizsindir 5 trilyonluk mal oldugunu tespit edersin bilirsin alamazsin.
Yada se se & si si kanunlarina gore takilirsin ki oda yakalanmadigin surece herseyserbesttir.
Tecrubelerinin toplami yasadiklarin ve yaptiklarindir.
10 sayfa yurumeye gerek yok aktivasyon yap islem anlarini neticeleri ilave et yeter
Bolnasipler kolaygelsin
Eyvallah ustam teşekkürler

Gezenti

Bilgili Üye
Ustallar hayirli aksamlar. Bura hakkinda guzel yorumlar geldi ancak bi cubukcu abiyi götürdüm kendisi yasli olduğu icin tepeye falan cikamadi. Asagidan cubuk tutuyor burda bissi yok bosuna ugrasma dedi ama ben hiiic guwenmedim. Rammazanda goturmustum. Simdi tekrar baktım da fotolara. Ben buraya yogunlasmak istiyorum. Ama burayla alakali bisi merak ediyorum.
Ekli dosyayı görüntüle 280580Ekli dosyayı görüntüle 280581Ekli dosyayı görüntüle 280582
Bu isaret nedir ?
Seyyar degil kaya onuda belirteyim.
Y dersek buna hemen buranin 200mt asagisinda iki dere birlesip Y seklinde devam ediyor. @Koray Kor ustanın define isaretleri dev arsivini okurken dikkatimi cekti.
Y harfi
Cesme pinar
İki dere birlesimi
Falan komple burayi anlatiyor. Bana biraz daha yardimci olurmusunuz burayla alakali. Cokyorum yaapilddi evet saygilar ama bu isaretle alakali kimse bisi söylememişti.
Fotolari cekerken telefonum kirikti arkadasin eski telefonuyla cekmek zorunda kaldim s3 mini bilirsiniz ne akadar eski olduğunu. Fotograflama kotu olabilir. Tekrar gidilip cekerim pazartesiye.
Teşekkürler saygilar.