Bu isaretin anlami nedir ?

Pscyhe

Engellendi
Tümülüs işi kumar işidir.hangi medeniyet yapmis.alttaki yapinin durumu.ölü gömme geleneği.oda bosmu dolumu ve en onemlisi giris nerdedir..simdi tum bu sonuclara gore islem yapmakta cok ama cok zor zaman ve maddiyat isteyen isdir.o yuzden bu gibi yerlere benim tavsiyem sadece iyi ve kaliteli bir cihaz kullanip yer altinin goruntulerinin alinip iyice incelendikten sonra islem yapmaktir.yapilacak veya yapilmasi dusunulen diger islemler hüsranla bitecek maceralardir

alaçamlı

Bilgili Üye
giriş yer hizasınada olur.yer hizasında hafif çökme ara.üst bülümden bacadan girebilirsin.kuzey istikamatteki çökme muhtemelen üsteki giriş.ancak üst giriş tuzaklı olur.çok dardır.sürünerek ilerleyebilirsin.üsten çalışma çok sıkıntılı.güney istikametinde kapıdan girmek daha kolay.direk odaya gider.üst giriş dar ve labirentlidir.ölümcül tuzallar buralada çokça vardır.

alaçamlı

Bilgili Üye
bide devlet tümülüsle uğraşamazken ,gerçektende çok zor iş.tehlikesi de fazla.diyelimki kapıyı tespit ettin.20-30 tonluk o kapıyı nasıl açacaksı.o kapının önündeki harfiyat 300 metreküp falan.neyle alacaksı toprağı.resmi kazıda alkeoklar bile dev kepçelerle ancak açabiliyorken.yok tünel kazarım dersen 30 metre tünel kazıp,kayaları matkapla delmen gerekecek.bide odaya denk getiremedinmi yandın gitti.2 sene tünel kazarsın.yada 10 kişi en az iki ay çalışacak.

alaçamlı

Bilgili Üye
ama azimin elinden kurtulan yoktur.bir yerde böyle tünel kazarak 6 ayda odaya ulaşmışlardı.ama onlarda tam işi bitirirken yakalandı.meyerse adım adım izleniyorlarmış.dikkat et buralar izlenen yerlerdir.tam odaya girmişken bi bakarsın nezarethanedesin

ALPHAGREYY

Engellendi
ama azimin elinden kurtulan yoktur.bir yerde böyle tünel kazarak 6 ayda odaya ulaşmışlardı.ama onlarda tam işi bitirirken yakalandı.meyerse adım adım izleniyorlarmış.dikkat et buralar izlenen yerlerdir.tam odaya girmişken bi bakarsın nezarethanedesin
Eywallah kardes saolasin. Buraya kral mezari diyorlar. Kral Taanus un mezari bizim burda cok meşhur ama iste iş yükü çok diye fazla kimse cesaret edemiyor.

blackjack

Member
ortam müsaitse en azından varsa bir pulse cihazla tepeyi ve etrafını gezin ne çıkarsa kısmetinize artık

ALPHAGREYY

Engellendi
Hiç çökme falan yok mu bunda?İyi baktınız mı, göçük falan?
Kardeş baska bi yere koku ile ilgili bisey yazdigini gördümde. Buranin da tepesinden girmisler 3 metrye kadar bisey cikmamis. Sonra bi tane fare ölüsü cikmis. Ardindan baya bi kötü koku gelmeye baslamis sonra birakmislar.

Karabulut

Operatör
Gördüğüm kadarıyla fazla büyük degil :)

Karabulut

Operatör
Zor olur ama imkansız degildir Degerli tespiti yap olursa bakarsın