bu isaretin anlami yeri yönü nedir

Trakyalı81

Yorumlarım 2863 sayılı kanun çerçevesindedir.
şimdiiii yaklaşık 2 hafta sonra araziye cıkcam şimdiye kadar bir operasyonum olmadı .şöyle bir şey oldu bu cubuğu calışma pirensibi biraz farklı frekasını neye ayarlasan ona gidiyor .bir arkadşın cocugu kayıptı cocugun fotorafını bakaraktan frekansını ayarladım uydudan nerde oldugunu buldum bende şaşırdım arazide ne olur onu bilmem yeni emekli oldum yaklaşık 2 hafta sonra gelişmeleri yazarım
Merhaba. Size bir arazi resmi atsam, bu resme bakıp uydudan tahmini yerini soylebilirsiniz o zaman.
Doğru mu anlıyorum?

@ibrhm

Bilgili Üye
pro abi şimdi ben ne ve nasil bir yontem uzerine yogunlasayim. :)
Kardeşim kusra bakma gelelim senin işe.
İkinci fotoda işaretli taş ile bir yapı görülüyor . Evin fotosunda orası gözükmüyor.
O yapı ile evin olduğu bölümde sinyal var.
Fakat ne derece doğru bilemiyorum.
Orada noktalamak gerek. Hatta birkaç sistemde , Altın madeni tenörüde olabilir.
Eşiğin yerden numune toprak alıp analiz yaptır. Minimumda altın çıkarsa madendir.

fbkolik1907

Aktif Üye
Kardeşim kusra bakma gelelim senin işe.
İkinci fotoda işaretli taş ile bir yapı görülüyor . Evin fotosunda orası gözükmüyor.
O yapı ile evin olduğu bölümde sinyal var.
Fakat ne derece doğru bilemiyorum.
Orada noktalamak gerek. Hatta birkaç sistemde , Altın madeni tenörüde olabilir.
Eşiğin yerden numune toprak alıp analiz yaptır. Minimumda altın çıkarsa madendir.
fotoğraflar uzerinde isaretleme şansın varmı

pro

Member
arkadaş illaki ben bulurum falan demiyorum kendim daha araziye cıkıp denemedim şimdi bu fotodada var demiyor bence bi tepeden geniş acılı foton varsa daha iyi olur

Trakyalı81

Yorumlarım 2863 sayılı kanun çerçevesindedir.
arazi fotosu at varmı onu bakayım
Arazide var mı yok mu ben bakar şıp diye anlarım. O konuda yardım istemiyorum.

Kaybolan çocuğun resmine bakıp, frekansını ayarlayıp uydudan yerini bulduğunuzu söylemişsiniz.
Bu özel bir yetenek.

Bende diyorum ki ;
Ha çocuğun resmine bakıp frekansı ayarlamışsın, ha attığım resimdeki cisme bakıp frekansını ayarlamışsın.
Yani çocuğun uydudan yerini bulan , benim attığım resimdeki cismin de uydudan yerini bulur.

Bilim bunu söyler.
Bir kere nasılsa yapmışsınız. Ikinciye de yapar mısınız?

@ibrhm

Bilgili Üye
İşa
Işaretli taş ile o küçük yapı arası ,yada küçük yapı içerisinde.
*O Küçük yapının etrafını ve o yapıdan işaretli taşa doğru en az 10,15,20( mesafeye göre )ad fotoğraf al
Ve yere doğru kamerayı tutup dar açılı fotoğrafla. Sonuç kesin olmamakla beraber, bu sistem bir nokta verir.

fbkolik1907

Aktif Üye
İşa

Işaretli taş ile o küçük yapı arası ,yada küçük yapı içerisinde.
*O Küçük yapının etrafını ve o yapıdan işaretli taşa doğru en az 10,15,20( mesafeye göre )ad fotoğraf al
Ve yere doğru kamerayı tutup dar açılı fotoğrafla. Sonuç kesin olmamakla beraber, bu sistem bir nokta verir.
o küçük yapı evin tuvaleti idi evin solunda fotoğraf ta. ordan isarete doğru adimlayacagim ve fotoğraflayacagim doğru mu.

fbkolik1907

Aktif Üye
o küçük yapı evin tuvaleti idi evin solunda fotoğraf ta. ordan isarete doğru adimlayacagim ve fotoğraflayacagim doğru mu.
bunlar evin yanindan çevreye doğru cekilenler. dedigin gibi fotoğraf lari yarin cekerim. ilk iki fotoğraf in oldugu yeri 10 metre kadar kazdik birşey bulamadik