bu işaretler mezar içinmi

The Thing

C*
Süper Moderatör
jeolog hocam birde sen bakıver sana zahmet en alttaki 4 resimden herhangi biri. Mobildeyim cizemiyorum.

Topalkarınca

Yeni Üye
Makine sinyal alırmı acaba 4500 minelab kayada daha önce denemedık ama toprak zeminde 2 metre ye iniyor 1 karıs buyuklugundeki kaseye ama kayada randıman verırmı balans yaparmı

_Mithra_

🇹🇷 M¡₺ŕ@ 🇹🇷
Moderatör
bahçıvan abi bende bu akşam çokta kıyak bi abimiz hadiiyisiniz
topal karıncaya diyoki hiç sağa sola gidip kendini yormasın bak ben hiltileri çok severim taksın 80 cm. uç yazıktır oymalara zarar vermesin hemen yan tarafından aşagığa bi salsın bakalım ucu mezar odasında boşa düşecekmi diyor
minelab iyi cihaz ama orada biraz kasar onu diyor
80 cm. kaya olsa 2 metre de tavan taban arası eder 2.80
2.80 den kase değil kasa olsa sinyal vermez diyor
varsa küüçük başlık etrafta tek tek yapsın daha karlı çıkar diyor
saygılar kaardeşime
:145:

Topalkarınca

Yeni Üye
Abilerim grup grup fotolar atıyorum bunlar konusunda bilgi sahibi olanlar bir yardımcı olsalar bu kardesinizi ne mutlu edersiniz

Son düzenleme:

Kafkaslı

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Bu isaret kuyu der o bölgede kuyu olmalı

_Mithra_

🇹🇷 M¡₺ŕ@ 🇹🇷
Moderatör
Tek tek bir yere varamıyoruz ustam o zaman hiltiye devam
bahçıvan abi diyo ki hilti iyidir o oymaların olduğu yüzeye dikkaat etsin komple horasanı kalıplamışlar diyo
büyük yuvarlak oymanın yanındaki dikdörtgen oymayı da görmüşmü o da erkek mezarı diyo
odanın girişi derenin gideri yönündeymiş

jeolog

Co Admin
Co Admin
jeolog hocam birde sen bakıver sana zahmet en alttaki 4 resimden herhangi biri. Mobildeyim cizemiyorum.
Ekli dosyayı görüntüle 201312
The Thing Dogal renk asinmasi ornegi.
Topalkarınca
Kanal gibi gorunen ustteki fotoda ise iki ayri kaya mevcut. Dogal kanal gorevi gorebilir.
Yuvarlak oyma cok temiz yapilmisken yanina islenmis dikdortgen ve diger oyuk pek zayif kalmis. Bu oymayi ve cevresini icine alacak sekilde geriden bir foto iyi olurdu.
Kaya icine acilmis kesik ve hemen altinda birikmis pasli gorunen yuzeyin ordan su dokup suyun aktigi istikameti incelersiniz minelabla :)

mamostedijvar

MAMOSTE
Moderatör
çok güzel bir alanda sınız borda kaya mezarlar mevcut . aynızamanda zeminaltı kaya mezarları var. kayaları dikkatli incele boşluk bak mutlaka muhafak olacaksın. bölgede kimler yaşamış onuda araştır. ölü gömme geleneklerine bak . selametle.

Topalkarınca

Yeni Üye
Evet o dikdörtgen i fark ettim derenin gidiş yönü hemen alt tarafı bakalım bölgede daha çok işaret var hayırlısı bakalım

Topalkarınca

Yeni Üye
çok güzel bir alanda sınız borda kaya mezarlar mevcut . aynızamanda zeminaltı kaya mezarları var. kayaları dikkatli incele boşluk bak mutlaka muhafak olacaksın. bölgede kimler yaşamış onuda araştır. ölü gömme geleneklerine bak . selametle.
Yunanlar yasamış diye biliyoruz bölgede cok işaret var ama biz biraz yeniyiz bu işlerde inşallah buluruz