Bu isaretlere bir bakin hele

kabakburgiba

Operatör
Catlagi izle kardesim. Sag ustte catlagin bittigi yerin hemen altini yoklayabilirmisin. Selametle kal. Bulamazsan zemin altinda oda girisi olmali tunelsiz, yeraltinda ana kayaya islenmi girisi ayni buna benziyor olmali. Selametle kal
Mirkut ustam.bazı çatlağın altında gaz vardır.koklamak gerek.çatlaklar iyidir.severim çatlakları.(kafadan olanları değil haa.)onlar 46 lı.

kabakburgiba

Operatör
Mirkut ustam.taa tepede biri var en yukarda bak o varya zannedersem aşağıya atlayacak.küttt kafaya.hani ben gördümde uyarak dedik.

Mirkut

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Mirkut ustam.taa tepede biri var en yukarda bak o varya zannedersem aşağıya atlayacak.küttt kafaya.hani ben gördümde uyarak dedik.
Evet farkettim haci abim tehlikeli duruyor da onceden oenlem alirlar herhalde. Birde catlagin orta kismina yapisik sagda papazi gordunmu haci abim, orta kisimdada birseyler olabilir. Birde buranin icini gormek nasildir kimbilir :)

timur964

konularim
Bu sunağin mezari kolay bulunup açilmazsol yanini iyi araştir resimle bi benzeri vardi bulursam eklerimkonuya

Keskingöz

Tüm Yorumlarım, Resmi Kazılar İçin Geçerlidir.
Süper Moderatör

kabakburgiba

Operatör
Evet farkettim haci abim tehlikeli duruyor da onceden oenlem alirlar herhalde. Birde catlagin orta kismina yapisik sagda papazi gordunmu haci abim, orta kisimdada birseyler olabilir. Birde buranin icini gormek nasildir kimbilir :)
birileri içini görmeye çalışmış ama sonuç ne bilmiyoruz.konuyu açan arkadaşta bu delik hakkında bilgi vermiyor.onlarmı deldi.derinlik ne kadar poseidon2023 ustamın çizdiği yerler varya anladın işte.yoksa o yukardaki tuzağı oraya niye koysunlar.yere düşüğnce iyi ses çıkarır o ustam.acaba önce onu yere düşürsen düşünce bi göçük oluşmazmı.konu dahibindende çıt yok haaa.hiç bi araştırma yapmamışmı.şu şöyle bu böyle olduda demiyor.uzakta değil de .tam ön tarafının fotosu varmı acaba.

Mirkut

Süper Moderatör
Süper Moderatör
birileri içini görmeye çalışmış ama sonuç ne bilmiyoruz.konuyu açan arkadaşta bu delik hakkında bilgi vermiyor.onlarmı deldi.derinlik ne kadar poseidon2023 ustamın çizdiği yerler varya anladın işte.yoksa o yukardaki tuzağı oraya niye koysunlar.yere düşüğnce iyi ses çıkarır o ustam.acaba önce onu yere düşürsen düşünce bi göçük oluşmazmı.konu dahibindende çıt yok haaa.hiç bi araştırma yapmamışmı.şu şöyle bu böyle olduda demiyor.uzakta değil de .tam ön tarafının fotosu varmı acaba.
Evet haci abim haklisin. Yalniz matkabi vuranlar neden okadarla yetinsiinlerki anlam veremedim. Helebi konu sahibi donsun anlasilir umarim.

hikmetci

Yeni Üye
Ustalarim verdiğiniz yorumlara teşekkür ederim. Bu yere bi gezinti yapalım diye bilerek gittik. Bölgeye daha Vakıf iki arkadas var. İstediğiniz detaylı fotoğrafları ve verdiğiniz detaylarla ilgili incelemeleri hava muhalefeti sebebi ile yapamıyoruz. Konu ile ilgili gelişmeleri sizlerle paylasirim.

Moderatör tarafında düzenlendi:

mayhem

Co Admin
Co Admin
Teşfik yok arkadaşlarınla gidip gezmenizi tavsiye ederim . Forum kurallarını okumanız dileği ile iyi forumlar .