Bu İşaretlerin Olduğu Alanda Nasıl Bir Çalışma Yapmamız Gerekiyor

_Mithra_

🇹🇷 M¡₺ŕ@ 🇹🇷
Moderatör
Hocam yorumlarınız için teşekkür ederim.

Sunaklarda nasıl bir çalışma yapmamız gerekiyor?
Ve metropol dediğiniz yerde çubuklar hem baklava dilimi oluyor hemde gaz olduğunu söylüyor üzerinde iken baktığımızda
rica ederim yardımcı olabildiysem ne mutlu bana
ben çubuklarla çalışmıyorum bu konuya çubukçu ustalarımız cevap verirler umarım
sunaklar yol ve yön göstericidirler
medeniyetine dönemine göre farklı tipler farklı özellikler gösterseler de amaç aynıdır
sizdekilerde yuvarlak olanlar gördüğüm kadarıyla kanallı tipler
sunağa konulan yağ kan artık her neyse mevtanın yattığı yere ya da toprağa en kısa yerden gitmesi amaçlanır

uçmuş

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Hocam yorumlarınız için teşekkür ederim.

Sunaklarda nasıl bir çalışma yapmamız gerekiyor?
Ve metropol dediğiniz yerde çubuklar hem baklava dilimi oluyor hemde gaz olduğunu söylüyor üzerinde iken baktığımızda
Ustam çubuklar eskiden değerli veya gömü veya cenaze olup .. döneminde soygun yemiş veya malı alınmış boşaltılmış yerlerde de .. ayni hiç ellenmemiş boşaltılmamış gibi tepkiler verebilir .. bütün tespitlerin tam ve doğru çıkabilir .. ama eskiden işi bitirildiği için boşta olabilir ...
Dönem soygunu yemiş yerlerde .. tespitleri + gözden geçirmek gerekiyor .. ve kısmet belki kalan olmuştur deyip hareket etmek gerekiyor .. .
Senin burası da baya ellenip karıştırılmış .. fakat bu demek değildirki işin peşini bırak .. eski karıştıranlar bulamamışta olabilir ..
Ben sadece tespitlerin eskiden malı olup alınmış olan yerde de ayni varmış gibi olabileceğini ..bunuda göz ardı etmemen gerektiğini hatırlatmak istedim ... bol şans

hasantopay

Member
Ustam çubuklar eskiden değerli veya gömü veya cenaze olup .. döneminde soygun yemiş veya malı alınmış boşaltılmış yerlerde de .. ayni hiç ellenmemiş boşaltılmamış gibi tepkiler verebilir .. bütün tespitlerin tam ve doğru çıkabilir .. ama eskiden işi bitirildiği için boşta olabilir ...
Dönem soygunu yemiş yerlerde .. tespitleri + gözden geçirmek gerekiyor .. ve kısmet belki kalan olmuştur deyip hareket etmek gerekiyor .. .
Senin burası da baya ellenip karıştırılmış .. fakat bu demek değildirki işin peşini bırak .. eski karıştıranlar bulamamışta olabilir ..
Ben sadece tespitlerin eskiden malı olup alınmış olan yerde de ayni varmış gibi olabileceğini ..bunuda göz ardı etmemen gerektiğini hatırlatmak istedim ... bol şans
Haklısınız hocam. Bizde bir ümitle çalışacağız. Çünkü etrafında işlem yapılmamış sumaklar falan var. Çok sayıda mezarın olduğu belli ve illaki dolu olan bir yer vardır diye çalışma yapacağız bakalım hayırlısı neyse o olsun

deli firat

DOĞACI
Ozaman

Usta böyle alanlarda:
@poseidon2023 hedeflerine ulaşmak için bir @Gönül_Eri olup @Mirkut bir @bozoklu @Turko gibi dalmalısın sahaya.
İşi @kaynak ında halletmek için @deli firat gibi dolaşıp @Keskingöz le sahayı taramalı hiç kendini @GERMO den horasan @Siva lı yerleri bulmalısın. @Trakyalı81 gibi @Mhmt82 gibi @Aliömer gibi çubukları çevirdiğin yerlere @saftilki gibi surferden bakıp kendini @uçmuş hissetmeden @mavikorku lar yaşamadan Olayı @Cann damarından yakalayıp her @sef_er inde yılmadan devam edicen. yorulunca @R00T diye koyduğun kara demliği yudumlayıp yeniden başlıycan. @BulursamKader25 deyip @sepetkaya ları @Demirdağınkurdu gibi @kazama kürek deşicen. @nik ine güvenmeyip @tatar26 gibi @Kamhi Leonard usta gibi işi @ıYı bilicen. Sonra da öyle @mayhem usta gibi manzarayı seyredecen..

Sana birşey nasip olmazsa @Mal bulanındır deyip geçersin usta... :)

diğer ustalar hakkını helal etsin vesselam...
Emeğine sağlık kardeşim döktürmüşün yine kara çaydanlık nerde ?

R00T

Profesyonel
Co Admin
Ben de link açılmadı fotoğrafları göremedim.