❌ BU KADAR KOLAY MI?😂 ❌

spyfrs

Moderatör
Moderatör
x işareti için spiralle uğraşmışlar biraz, işaret kesici taş yüzünden kararmış öyle nizami ki kesici taşın ovalliği üstünde :D gelelim içinden çıkan ufacık sandığa hiç paslanmamış sanki gümüş ilk alındığı gibi duruyor ha birde kayaya su dökmeleri yok mu ya orda bittim işte önce su döküyor sonra levyeyle ayırıyor sonrada kaldırıyolar traktörle altındaki taşa bakıyor kırılmadan kalkmıyomuydu bu palavralara inanıp önüne gelen işareti parçalayan çok cahil insan var lütfen bunları paylaşıp bu gibi şarlatanların ekmeğine yağ sürmeyin. Ayrıntılı incelesen daha kim bilir neler çıkar bu videolardan :D :ROFLMAO:

eser34

Nasip Vaktine Esir...
Moderatör
x işareti için spiralle uğraşmışlar biraz işaretin kesici taş yüzünden kararmış öyle nizami ki kesici taşın ovalliği üstünde :D gelelim içinden çıkan ufacık sandığa hiç paslanmamış sanki gümüş ilk alındığı gibi duruyor ha birde kayaya su dökmeleri yok mu ya orda bittim işte önce su döküyor sonra levyeyle ayırıyor sonrada kaldırıyolar traktörle altındaki taşa bakıyor kırılmadan kalkmıyomuydu bu palavralara inanıp önüne gelen işareti parçalayan çok cahil insan var lütfen bunları paylaşıp bu gibi şarlatanların ekmeğine yağ sürmeyin. Ayrıntılı incelesen daha kim bilir neler çıkar bu videolardan :D :ROFLMAO:
Video tam komedi ustam. Bu kadar kolay olmayacağının bilinmesi için paylaştım, örnek alınsın diye değil. Çarpıklıklar yorumlansın ki görsel üzerinden, akıllarda daha kalıcı olsun diye😉
Yoksa külliyen kolpa abi..!

dardanos

Bakmakmı görmekmi
Süper Moderatör
Sevgili eser o vakit bu başlığı düzenle bu konun adını kişler nasıl kandırılır diye değiştir.:D:D:D:D:D Ben bu işin mücadelesini vermeye çalışıyorum. Bü define işine meraklı kardeşlerimizin zaaflarından yararlanmaktan başka şeyler değil bu videolar. Dağ taş kasa dağ taş altın gömülü imiş helal olsun be bu goygoyculara milleti nasılda kandırıyorlar . Kanmayın sevgili kardeşlerim böyle bir dünya yok. Bu ülkede hükümet var sen şunu buldum deyip video atacaksın he ondan sonra seni tebrik edecekler he:unsure::unsure::unsure::unsure::unsure: Varmı öyle bir alem bizde gelelim. Ben kırk yıl dağ tepe bayır gezdin ne hikmet ise bir tane kasa görmedim. Adamlar nereye adım atsa kasa.?????? Buradan tekrar sesleniyorum bunların hepsi bir düzmecedir . Yalnız benim anlayamadığım bunlara nasıl izin veriliyor bu kadar kandırıkçı uyduruk video yayılayabiliyorlar. Kimse bunlara bir dur demiyormu. Yeter bu milletin bazı zaaflarından yararlandıkları. Bizler buradan yorum yapar iken bile bazen çekinerek konulara yorum yapıyoruz. Bunlar meydanı boş bulmuşlar sallayıp duruyorlar. İnşallah bir babayiğit çıkarda bu değirmenin suyunu keser. Yoksa bu videolardan çok kişi daha etkilenir ve onlarda bedavadan ceplerini doldururlar. AMMA her gidişin bir dönüşü vardır. APOLLONUS ustanın dediği gibi şimdi gençlerin elinde telefonlar var bunları hep seyrediyorlar ve kanıyorlar. İnanın yok diyorlar gerçek bu. Ya anlatıyorum inanın anlamak istemiyorlar. Ne demişler anlayana sivri sinek saz anlamayana davul zurna bile az. İşte durum budur sevgili kardeşlerim.

eser34

Nasip Vaktine Esir...
Moderatör
Sevgili eser o vakit bu başlığı düzenle bu konun adını kişler nasıl kandırılır diye değiştir.:D:D:D:D:D Ben bu işin mücadelesini vermeye çalışıyorum. Bü define işine meraklı kardeşlerimizin zaaflarından yararlanmaktan başka şeyler değil bu videolar. Dağ taş kasa dağ taş altın gömülü imiş helal olsun be bu goygoyculara milleti nasılda kandırıyorlar . Kanmayın sevgili kardeşlerim böyle bir dünya yok. Bu ülkede hükümet var sen şunu buldum deyip video atacaksın he ondan sonra seni tebrik edecekler he:unsure::unsure::unsure::unsure::unsure: Varmı öyle bir alem bizde gelelim. Ben kırk yıl dağ tepe bayır gezdin ne hikmet ise bir tane kasa görmedim. Adamlar nereye adım atsa kasa.?????? Buradan tekrar sesleniyorum bunların hepsi bir düzmecedir . Yalnız benim anlayamadığım bunlara nasıl izin veriliyor bu kadar kandırıkçı uyduruk video yayılayabiliyorlar. Kimse bunlara bir dur demiyormu. Yeter bu milletin bazı zaaflarından yararlandıkları. Bizler buradan yorum yapar iken bile bazen çekinerek konulara yorum yapıyoruz. Bunlar meydanı boş bulmuşlar sallayıp duruyorlar. İnşallah bir babayiğit çıkarda bu değirmenin suyunu keser. Yoksa bu videolardan çok kişi daha etkilenir ve onlarda bedavadan ceplerini doldururlar. AMMA her gidişin bir dönüşü vardır. APOLLONUS ustanın dediği gibi şimdi gençlerin elinde telefonlar var bunları hep seyrediyorlar ve kanıyorlar. İnanın yok diyorlar gerçek bu. Ya anlatıyorum inanın anlamak istemiyorlar. Ne demişler anlayana sivri sinek saz anlamayana davul zurna bile az. İşte durum budur sevgili kardeşlerim.
ABİ BEN DE YUKARIDA YAZDIM. BUNUN GİBİ VİDEOLARI PAYLAŞMAMIN SEBEPLE BELLİDİR. ALTINA BU İŞLERİN BU ŞEKİLDE OLAMAYACAĞINI YAZALIM Kİ İNSANLAR ÖRNEK ALMASINLAR!! BEN DE ÇOK KIZIYORUM BU VİDEOLARA AMA NE YAPARAIN NE YAZIK Kİ VARLAR ABİ. ❌YOUTUBE DA BOMBA NASIL YAPILIR DİYE VİDEOLAR VAR!!
❌ÜNLÜ BİR ONLİNE ALIŞVERİŞ SİTESİNDE SAHTE POLİS,JANDARMA,MİT ROZETLERİ SATILIYOR (dava açtım , hala devam etmekte)
BİZLER BÖYLE ŞEYLERE MÜNNET ETTİKÇE BU ÜRÜNLEN, VİDEOLARIN SONU GELMEZ!!
⛔ BEN TEKRAR SÖYLÜYORUM! ÖYLE BİR HAL ALDI Kİ SANKİ BU ve BUNUN GİBİ VİDEOLARI YOL GÖSTERİCİ OLARAK PAYLAŞIYORUM!!⛔

❌ ARKADAŞLAR BU İŞLER BU KADAR KOLAY OLMAZ-OLAMAZ. BU FİBİ VİDEOLARA İTİBAR ETMEYİNİZ❌
❌ BUNU EKLEME SENEBİM TEKRAR SÖYLÜYORUM; VİDEODA Kİ ÇARPIKLIKLARI, YALANI GÜNDEME TAŞIMAKTIR❌
❌ KALDI Kİ VİDEO YABANCI MENŞEYLİDİR.
ORADA OLAYLAR FARKLI YÜRÜMEKTEDİR. ÜLKEMİZDE Kİ GİBİ DEĞİLDİR!! BİLEN ABİLERİM ANLIYORDUR!!❌

dardanos

Bakmakmı görmekmi
Süper Moderatör
Tabiki senin niyetin bu değil bunu biliyoruz . Fakat sizinde belirttiğiniz gibi başlık insanları yanıltabilir. ((((güzel olmuş ))) deyince yanlış düşüncelere sevk etme olasılığı yüksek.
Halbuki sizinde gayeniz buradaki fiyaskoları ortaya sunmaktır. Ben sizi anladım sevgili kardeşim sen müsterih ol. Senin güzel niyetinden zerre kadar kimsenin şüphesi olmasın.
Keşke sana daha önce başlığı değiştir diye yazacaktım yanlış anlarsın diye yazmadım. Bilse idim yazardım. Yine söylüyorum sen gönlünü hoş tut bunda senin ile ilgili bir durum yok sadece konu başlığı hatalı olmuş o kadar. Siz kardeşlerimizi seviyoruz. Rahat olun.

uçanhollandalı

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Bu gibi videoların yüzünden insanlar pointer ile kasa bulunur sanıyor.Son yıllarda pointer satışı patladı bu yüzden.Pointeri geçtim,dedektör ile bile zor tespit edilir kaya içindeki malzemeler.

spyfrs

Moderatör
Moderatör
Bu gibi videoların yüzünden insanlar pointer ile kasa bulunur sanıyor.Son yıllarda pointer satışı patladı bu yüzden.Pointeri geçtim,dedektör ile bile zor tespit edilir kaya içindeki malzemeler.
100 tl lik pointırlara 1250 -2500 istiyolar şaka gibi iyi piyasa yapmışlar