ÔŁî BU KADAR KOLAY MI?­čśé ÔŁî

spyfrs

Moderat├Âr
Moderat├Âr
Kat─▒l─▒m
6 ┼×ub 2016
Tepkime puan─▒
362
Puanlar─▒
9
x i┼čareti i├žin spiralle u─čra┼čm─▒┼člar biraz, i┼čaret kesici ta┼č y├╝z├╝nden kararm─▒┼č ├Âyle nizami ki kesici ta┼č─▒n ovalli─či ├╝st├╝nde :D gelelim i├žinden ├ž─▒kan ufac─▒k sand─▒─ča hi├ž paslanmam─▒┼č sanki g├╝m├╝┼č ilk al─▒nd─▒─č─▒ gibi duruyor ha birde kayaya su d├Âkmeleri yok mu ya orda bittim i┼čte ├Ânce su d├Âk├╝yor sonra levyeyle ay─▒r─▒yor sonrada kald─▒r─▒yolar trakt├Ârle alt─▒ndaki ta┼ča bak─▒yor k─▒r─▒lmadan kalkm─▒yomuydu bu palavralara inan─▒p ├Ân├╝ne gelen i┼čareti par├žalayan ├žok cahil insan var l├╝tfen bunlar─▒ payla┼č─▒p bu gibi ┼čarlatanlar─▒n ekme─čine ya─č s├╝rmeyin. Ayr─▒nt─▒l─▒ incelesen daha kim bilir neler ├ž─▒kar bu videolardan :D :ROFLMAO:

eser34

Nasip Vaktine Esir...
Moderat├Âr
Kat─▒l─▒m
5 Eyl 2017
Tepkime puan─▒
1,362
Puanlar─▒
17
x i┼čareti i├žin spiralle u─čra┼čm─▒┼člar biraz i┼čaretin kesici ta┼č y├╝z├╝nden kararm─▒┼č ├Âyle nizami ki kesici ta┼č─▒n ovalli─či ├╝st├╝nde :D gelelim i├žinden ├ž─▒kan ufac─▒k sand─▒─ča hi├ž paslanmam─▒┼č sanki g├╝m├╝┼č ilk al─▒nd─▒─č─▒ gibi duruyor ha birde kayaya su d├Âkmeleri yok mu ya orda bittim i┼čte ├Ânce su d├Âk├╝yor sonra levyeyle ay─▒r─▒yor sonrada kald─▒r─▒yolar trakt├Ârle alt─▒ndaki ta┼ča bak─▒yor k─▒r─▒lmadan kalkm─▒yomuydu bu palavralara inan─▒p ├Ân├╝ne gelen i┼čareti par├žalayan ├žok cahil insan var l├╝tfen bunlar─▒ payla┼č─▒p bu gibi ┼čarlatanlar─▒n ekme─čine ya─č s├╝rmeyin. Ayr─▒nt─▒l─▒ incelesen daha kim bilir neler ├ž─▒kar bu videolardan :D :ROFLMAO:
Video tam komedi ustam. Bu kadar kolay olmayaca─č─▒n─▒n bilinmesi i├žin payla┼čt─▒m, ├Ârnek al─▒ns─▒n diye de─čil. ├çarp─▒kl─▒klar yorumlans─▒n ki g├Ârsel ├╝zerinden, ak─▒llarda daha kal─▒c─▒ olsun diye­čśë
Yoksa k├╝lliyen kolpa abi..!

dardanos

Bakmakm─▒ g├Ârmekmi
S├╝per Moderat├Âr
Kat─▒l─▒m
28 Ocak 2018
Tepkime puan─▒
1,924
Puanlar─▒
23
Ya┼č
62
Sevgili eser o vakit bu ba┼čl─▒─č─▒ d├╝zenle bu konun ad─▒n─▒ ki┼čler nas─▒l kand─▒r─▒l─▒r diye de─či┼čtir.:D:D:D:D:D Ben bu i┼čin m├╝cadelesini vermeye ├žal─▒┼č─▒yorum. B├╝ define i┼čine merakl─▒ karde┼člerimizin zaaflar─▒ndan yararlanmaktan ba┼čka ┼čeyler de─čil bu videolar. Da─č ta┼č kasa da─č ta┼č alt─▒n g├Âm├╝l├╝ imi┼č helal olsun be bu goygoyculara milleti nas─▒lda kand─▒r─▒yorlar . Kanmay─▒n sevgili karde┼člerim b├Âyle bir d├╝nya yok. Bu ├╝lkede h├╝k├╝met var sen ┼čunu buldum deyip video atacaks─▒n he ondan sonra seni tebrik edecekler he:unsure::unsure::unsure::unsure::unsure: Varm─▒ ├Âyle bir alem bizde gelelim. Ben k─▒rk y─▒l da─č tepe bay─▒r gezdin ne hikmet ise bir tane kasa g├Ârmedim. Adamlar nereye ad─▒m atsa kasa.?????? Buradan tekrar sesleniyorum bunlar─▒n hepsi bir d├╝zmecedir . Yaln─▒z benim anlayamad─▒─č─▒m bunlara nas─▒l izin veriliyor bu kadar kand─▒r─▒k├ž─▒ uyduruk video yay─▒layabiliyorlar. Kimse bunlara bir dur demiyormu. Yeter bu milletin baz─▒ zaaflar─▒ndan yararland─▒klar─▒. Bizler buradan yorum yapar iken bile bazen ├žekinerek konulara yorum yap─▒yoruz. Bunlar meydan─▒ bo┼č bulmu┼člar sallay─▒p duruyorlar. ─░n┼čallah bir babayi─čit ├ž─▒karda bu de─čirmenin suyunu keser. Yoksa bu videolardan ├žok ki┼či daha etkilenir ve onlarda bedavadan ceplerini doldururlar. AMMA her gidi┼čin bir d├Ân├╝┼č├╝ vard─▒r. APOLLONUS ustan─▒n dedi─či gibi ┼čimdi gen├žlerin elinde telefonlar var bunlar─▒ hep seyrediyorlar ve kan─▒yorlar. ─░nan─▒n yok diyorlar ger├žek bu. Ya anlat─▒yorum inan─▒n anlamak istemiyorlar. Ne demi┼čler anlayana sivri sinek saz anlamayana davul zurna bile az. ─░┼čte durum budur sevgili karde┼člerim.

eser34

Nasip Vaktine Esir...
Moderat├Âr
Kat─▒l─▒m
5 Eyl 2017
Tepkime puan─▒
1,362
Puanlar─▒
17
Sevgili eser o vakit bu ba┼čl─▒─č─▒ d├╝zenle bu konun ad─▒n─▒ ki┼čler nas─▒l kand─▒r─▒l─▒r diye de─či┼čtir.:D:D:D:D:D Ben bu i┼čin m├╝cadelesini vermeye ├žal─▒┼č─▒yorum. B├╝ define i┼čine merakl─▒ karde┼člerimizin zaaflar─▒ndan yararlanmaktan ba┼čka ┼čeyler de─čil bu videolar. Da─č ta┼č kasa da─č ta┼č alt─▒n g├Âm├╝l├╝ imi┼č helal olsun be bu goygoyculara milleti nas─▒lda kand─▒r─▒yorlar . Kanmay─▒n sevgili karde┼člerim b├Âyle bir d├╝nya yok. Bu ├╝lkede h├╝k├╝met var sen ┼čunu buldum deyip video atacaks─▒n he ondan sonra seni tebrik edecekler he:unsure::unsure::unsure::unsure::unsure: Varm─▒ ├Âyle bir alem bizde gelelim. Ben k─▒rk y─▒l da─č tepe bay─▒r gezdin ne hikmet ise bir tane kasa g├Ârmedim. Adamlar nereye ad─▒m atsa kasa.?????? Buradan tekrar sesleniyorum bunlar─▒n hepsi bir d├╝zmecedir . Yaln─▒z benim anlayamad─▒─č─▒m bunlara nas─▒l izin veriliyor bu kadar kand─▒r─▒k├ž─▒ uyduruk video yay─▒layabiliyorlar. Kimse bunlara bir dur demiyormu. Yeter bu milletin baz─▒ zaaflar─▒ndan yararland─▒klar─▒. Bizler buradan yorum yapar iken bile bazen ├žekinerek konulara yorum yap─▒yoruz. Bunlar meydan─▒ bo┼č bulmu┼člar sallay─▒p duruyorlar. ─░n┼čallah bir babayi─čit ├ž─▒karda bu de─čirmenin suyunu keser. Yoksa bu videolardan ├žok ki┼či daha etkilenir ve onlarda bedavadan ceplerini doldururlar. AMMA her gidi┼čin bir d├Ân├╝┼č├╝ vard─▒r. APOLLONUS ustan─▒n dedi─či gibi ┼čimdi gen├žlerin elinde telefonlar var bunlar─▒ hep seyrediyorlar ve kan─▒yorlar. ─░nan─▒n yok diyorlar ger├žek bu. Ya anlat─▒yorum inan─▒n anlamak istemiyorlar. Ne demi┼čler anlayana sivri sinek saz anlamayana davul zurna bile az. ─░┼čte durum budur sevgili karde┼člerim.
AB─░ BEN DE YUKARIDA YAZDIM. BUNUN G─░B─░ V─░DEOLARI PAYLA┼×MAMIN SEBEPLE BELL─░D─░R. ALTINA BU ─░┼×LER─░N BU ┼×EK─░LDE OLAMAYACA─×INI YAZALIM K─░ ─░NSANLAR ├ľRNEK ALMASINLAR!! BEN DE ├çOK KIZIYORUM BU V─░DEOLARA AMA NE YAPARAIN NE YAZIK K─░ VARLAR AB─░. ÔŁîYOUTUBE DA BOMBA NASIL YAPILIR D─░YE V─░DEOLAR VAR!!
ÔŁî├ťNL├ť B─░R ONL─░NE ALI┼×VER─░┼× S─░TES─░NDE SAHTE POL─░S,JANDARMA,M─░T ROZETLER─░ SATILIYOR (dava a├žt─▒m , hala devam etmekte)
B─░ZLER B├ľYLE ┼×EYLERE M├ťNNET ETT─░K├çE BU ├ťR├ťNLEN, V─░DEOLARIN SONU GELMEZ!!
ÔŤö BEN TEKRAR S├ľYL├ťYORUM! ├ľYLE B─░R HAL ALDI K─░ SANK─░ BU ve BUNUN G─░B─░ V─░DEOLARI YOL G├ľSTER─░C─░ OLARAK PAYLA┼×IYORUM!!ÔŤö

ÔŁî ARKADA┼×LAR BU ─░┼×LER BU KADAR KOLAY OLMAZ-OLAMAZ. BU F─░B─░ V─░DEOLARA ─░T─░BAR ETMEY─░N─░ZÔŁî
ÔŁî BUNU EKLEME SENEB─░M TEKRAR S├ľYL├ťYORUM; V─░DEODA K─░ ├çARPIKLIKLARI, YALANI G├ťNDEME TA┼×IMAKTIRÔŁî
ÔŁî KALDI K─░ V─░DEO YABANCI MEN┼×EYL─░D─░R.
ORADA OLAYLAR FARKLI Y├ťR├ťMEKTED─░R. ├ťLKEM─░ZDE K─░ G─░B─░ DE─×─░LD─░R!! B─░LEN AB─░LER─░M ANLIYORDUR!!ÔŁî

dardanos

Bakmakm─▒ g├Ârmekmi
S├╝per Moderat├Âr
Kat─▒l─▒m
28 Ocak 2018
Tepkime puan─▒
1,924
Puanlar─▒
23
Ya┼č
62
Tabiki senin niyetin bu de─čil bunu biliyoruz . Fakat sizinde belirtti─činiz gibi ba┼čl─▒k insanlar─▒ yan─▒ltabilir. ((((g├╝zel olmu┼č ))) deyince yanl─▒┼č d├╝┼č├╝ncelere sevk etme olas─▒l─▒─č─▒ y├╝ksek.
Halbuki sizinde gayeniz buradaki fiyaskolar─▒ ortaya sunmakt─▒r. Ben sizi anlad─▒m sevgili karde┼čim sen m├╝sterih ol. Senin g├╝zel niyetinden zerre kadar kimsenin ┼č├╝phesi olmas─▒n.
Ke┼čke sana daha ├Ânce ba┼čl─▒─č─▒ de─či┼čtir diye yazacakt─▒m yanl─▒┼č anlars─▒n diye yazmad─▒m. Bilse idim yazard─▒m. Yine s├Âyl├╝yorum sen g├Ânl├╝n├╝ ho┼č tut bunda senin ile ilgili bir durum yok sadece konu ba┼čl─▒─č─▒ hatal─▒ olmu┼č o kadar. Siz karde┼člerimizi seviyoruz. Rahat olun.

u├žanhollandal─▒

S├╝per Moderat├Âr
S├╝per Moderat├Âr
Kat─▒l─▒m
7 May 2014
Tepkime puan─▒
1,527
Puanlar─▒
20
Bu gibi videolar─▒n y├╝z├╝nden insanlar pointer ile kasa bulunur san─▒yor.Son y─▒llarda pointer sat─▒┼č─▒ patlad─▒ bu y├╝zden.Pointeri ge├žtim,dedekt├Âr ile bile zor tespit edilir kaya i├žindeki malzemeler.

spyfrs

Moderat├Âr
Moderat├Âr
Kat─▒l─▒m
6 ┼×ub 2016
Tepkime puan─▒
362
Puanlar─▒
9
Bu gibi videolar─▒n y├╝z├╝nden insanlar pointer ile kasa bulunur san─▒yor.Son y─▒llarda pointer sat─▒┼č─▒ patlad─▒ bu y├╝zden.Pointeri ge├žtim,dedekt├Âr ile bile zor tespit edilir kaya i├žindeki malzemeler.
100 tl lik point─▒rlara 1250 -2500 istiyolar ┼čaka gibi iyi piyasa yapm─▒┼člar

├ťst