Bu kağıtta ne yazıyor ???

neo38

Yeni Üye
Resimlerde ne yazıyor okuyabilen varmı

Arcadius

Member
Bir tür büyü bu yani halk dilinde muska da

KORBEY

Member
Usta cok bi arapca tercumem yok okurum ama kelimelerin turkcesini net bi sekilde soyleyemem. 1 fotoda tam ne soyluyor bilemedim ama 2. resimde sevda kizi nursemanin kalbi sevgisini muhabbetini artir gibi bir metin yazmis. Belki arapcasi iyi ustalarim cumleleri net karsiligiyla soyleyebilir. Isin rast gele..

Son düzenleme:

neo38

Yeni Üye
okuyan birileri yok mu

SelçuK

DogacıyıZ
vefk yapılmış kristof34 usta çözer define ile alakası varmı?

Blackjest

Member
Merhaba, burada tahminim bir vefk yani kalbi celbetmek için bir bab sihir yada bir gunah cizelgesi mevcut, okunuşu: sevda kızı nursemanın kalbini ben adalet, efalu ve muhammede binet. Bu ılk kağıt, ıkıncısıde: sevda kızı nursemanın kalbini sevgisini ve muhabbetini kısmetini adalet, efalu vemuhammede binet(tüm işlerini muhammede yukle(tabi kıl)) demek,son tercume oyle sanıyorum

10kaf

Engellendi
bu işi yapan kafaya komuş illa alcak heralde,birader okuyoruzda sen parlament kullanmakla rakiplerine yardımcı oluyorsun,sakın bu işleri sen yapıyo olmayasın :) sende anlamış olmalısın zate,temenni bölümü hep aynı blacjest güzel izah etmiş,bana öyle geliyoki bu vefkleri sen bi hocaya yazdırmışsın birini ayartmak için!!!aslı varmı diye burda teyid için soruyorsun.

maksim

Engellendi
adalet oğlu muhammet kim senmisin

burak020202

Engellendi
Bu tür şeyleri yapanları Allah ıslah etsin şu mübarek günde rabbim den dilerim ki bu sihir tutmaz inşallah ne demek yav bi insanın iradesine ipotek koymak basbaya şirk işleniyor ne kötü büyük bi gunah

DedectorBrain

Yeni Üye
Kendisi oturmuş masaya yazmış kalem de orada kağıtlar da gıcır. hiç örselenmemiş. ilk elden yazıp yazıp atıyor resimleri size okuyun da gerçekleşsin diye. siz de tercümesini yapıyorsunuz.